Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 13 Haziran Survivor Türk – Yunan Bahamalar ödül oyunu kazanan takım

Survivor’da bu akşam büyük ödül oyunu oynandı. 13 Haziran Pazar Survivor yeni bölümde Türk ve Yunan takımları karıştı ve Bahamalar ödüllü oyun için karşı karşıya geldi. İki takım yarışmacıları da verilen müthiş ödülü kazanmak için parkurda kıran kırana mücadele etti. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Ödül neydi? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 13.06.2021 23:06
Değiştirme Tarihi: 13.06.2021 23:06

Survivor 2021’de bu akşam Türk – Yunan takımları üçüncü kez ödül oyununa çıktı. Son yılların en iyi ödülün verildiği oyunda Türkiye ve Yunanistan Survivor takımları karıştı. Mavi takım ile Kırmızı takım, Bahamalar ödüllü oyunu kazanmak için parkurda nefes kesen bir mücadeleye girişti. Kıyasıya mücadele sonunda büyük ödülü kazanan takım belli oldu. İşte 13 Haziran Survivor ödül oyununa dair detaylar…

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Bu akşam oyununu kazanan takımın ödülünü Acun Ilıcalı, önceki konseyde açıkladı. Oyunu kazanan takım yarışmacıları, uçakla alınıp Bahamalar’a götürülecek. Burada iki adaya gidecek yarışmacıları bir adada dünyaca ünlü dj’lerin vereceği parti bekliyor. Sonrasında diğer adada dünyanın en iyi otellerinden birine götürülecek.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de Türk – Yunan yarışmacıları, ödül oyununda üçüncü kez karşı karşıya geldi. Mavi ve kırmızı takımların karışması sonrasında Survivor ödül oyununda müthiş mücadeleler yaşandı. Parkurda yarışmacılar, tüm engelleri geçip iki farklı atışı yapmaya çalıştı. İlk önce kum torbası ile küpü sepete sokmaya çalışan yarışmacılar, sonrasında masa üzerinde topu yuvarlayarak ikinci atışı yapmak için uğraştı.

Ödül oyununda mücadele başta kafa kafaya gidiyordu. Fakat Mavi takım, 3-3’den sonra üst üste sayılar alarak rakibiyle farkı dörde çıkardı. Mavi takım, bu üstünlüğünü oyunun sonuna kadar korudu. Mücadele sonunda 10-5 skorla ödül oyununu kazanan Mavi takım oldu.