Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 10 Mayıs Survivor 2021’de büyük ödül ne, hangi takımın oldu?

Survivor 2021’de bu akşam büyük ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor’da her Pazartesi günü verilen büyük ödül oyunu oynanıyor. Her hafta değişen ve katlanan büyük ödül, Survivor 2021 yarışmacılarını aşırı hırslandırıyor ve heyecanlandırıyordu. 10 Mayıs Pazartesi günü Survivor 89. bölümde Mavi takım ile Kırmızı takım arasında büyük ödül mücadelesi ekrana geldi. Yeni takımların ilk defa oynayacağı oyunda kimin kazanacağı, ödülün ne olacağı merak ediliyordu. Bu akşam, ödül oyunu ile birlikte performans oyunu da ekrana geldi. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor'da büyük ödül nedir? İşte Survivor ödül oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 10.05.2021 22:43
Değiştirme Tarihi: 11.05.2021 00:41

Büyük ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2021’de bu akşam yeni takımlar büyük ödül için karşılaşacak. Mavi takım ve Kırmızı takım, iki yorucu dokunulmazlık oyunu ve tartışmalarla geçen ada konseyi sonrasında ödülü kazanıp stres atmak istiyor. Kazanan takımı oyun alanından uçakla alıyoruz diye başlayan büyük ödül ise izleyiciler tarafından merak ediliyor. Eski takımlarına karşı oynayan yarışmacıların karşılaşmaları yine nefes kesen mücadeleye sahne olacak. Yarışmacıların bireysel olarak oynadığı performans oyununda sembolü kimlerin kazanacağı da merak ediliyordu. 10 Mayıs Survivor yeni bölümde ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2021'de büyük ödül neydi? Survivor 89. bölüm ödül oyunu detayları…

SURVİVOR’DA BÜYÜK ÖDÜL NE?

Survivor 2021’de Pazartesi akşamları oynanan ödül oyununda verilecek büyük ödül oldukça merak ediliyordu. Kazanan takım yarışmacılarını bekleyen Knorr yeni baharat serisi ile hazırlanan akşam yemeğinde mercimek çorbası, humus, patates salatası, mantı, fırında sütlaç var. Murat Ceylan’ın sunacağı ödül oyununda kazanacak takım, bu sefer uçakla alınacak, Punta Cana'ya götürecek. Yarışmacıları orada bekleyen aktivite ise özel bir cihazla dalış yapmak demek olan scuba doo.

Haber ile ilgili metin girin!.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da yarışmacılar güne avantaj oyunu ile başladı. Bayrak yarışına Kırmızı takım İsmail - Aleyna Kalaycıoğlu, Mavi takım Poyraz - Ayşe ikilisi çıktı. Poyraz ile İsmail'in atışlarda karşılaştığı bayrak yarışında avantajı kazananı son atış belirledi. Üç başarılı atışı ilk yapan Kırmızı takım seçim avantajını kazandı.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam ekrana gelen büyük ödül mücadelesinde yarışmacılar, parkurda çektikleri kızakla yol üzerindeki torbaları topladılar. Bu şekilde finale gelen yarışmacıları mekanizmalı bir atış bekliyordu. Çekiçle vurularak yapılan atışta üç başarılı basketi atan sayıyı takımına kazandırıyordu. Oyuna iyi başlayan Mavi takım, skorda 7-1 üstünlüğü yakaladı. Batuhan ve Berkay'ın aldığı sayılar ile Kırmızı takım farkı dörde düşürdü ve ödül için yeniden umutlandı. Fakat Merve'nin Aleyna Çalışkan karşısında aldığı sayı ile skor 8-3 oldu.

Survivor 2021'de günün başarılı ismi Kırmızı takımdan Berkay, üçüncü sayısını Steven karşısında aldı ve skoru 8-4 yaptı. Sonraki iki oyunda karşılıklı alınan sayılar ile skor 9-5 oldu. Devamında parkura çıkan Kırmızı takımdan Aleyna Çalışkan, Mavi takımdan Ayşe idi. Bu karşılaşmada Ayşe, atışlarda dörtte üç yaparak sayıyı almayı başardı. Böylece 10-5 skorla ödül oyununu kazanan Mavi takım oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR'DA PERFORMANS OYUNUNU KİMLER KAZANDI?

Survivor 2021'de yeni bir performans oyunu oynandı. Yarışmacılar sembolü kazanmak için en uzun süre dengede kalmaya çalıştı. Oyun, kadın yarışmacılar ile başladı. Sembolü ilk düşüren ve elenen isim Ayşe oldu. Sonrasında düşüren ise Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Sona kalan iki kişiden sembolü kazanan isim Aleyna Çalışkan oldu.

Performans oyununda erkeklerde ilk elenen isim Poyraz oldu. Onu takip eden ise Steven idi. Batuhan, Berkay ve Sergen'in elenmesi ile geriye Dora ve İsmail kaldı. Bu ikili arasından sembolü kazanan İsmail oldu.

Performans oyununda sembolü kazanan iki isim de Kırmızı takımdan olunca ödülden takım olarak faydalandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI

Survivor’da bu hafta takımların karıştırılması Mavi takım ve Kırmızı takım oluşturuldu. Bu yeni takımlar arasında oynanan dokunulmazlık oyunlarında 1-1 beraberlik vardı. Kırmızı takım, Cumartesi günü ada oylaması ile Batuhan’ı eleme adayı gösterdi. Mavi takım ise Pazar akşamı oylama ile Poyraz’ı ikinci eleme adayı olarak potaya soktu. Salı günü eleme konseyinde çıkacak iki SMS birincisi birer eleme adayı daha söyleyecek. Dört eleme adayı arasından çeyrek finali göremeden elenen isim belli oalcak.