Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 1 Mart Survivor 2021 – Acun Medya voleybol maçı hangi takım kazandı?

Survivor 2021’de bu akşam sezonun ilk derbisi oynandı. Bu akşam, 1 Mart Pazartesi Survivor 38. bölümde Acun Medya – Survivor 2021 voleybol maçı heyecanı yaşandı. Survivor 2021 takımında Gönüllülerden Ayşe Yüksel – Aleyna Kalaycıoğlu ikilisi, Acun Medya’da yenilmez ikili Acun Ilıcalı – İrem Kanan ile karşı karşıya geldi. Nefes kesen voleybol maçının sonucu çok merak ediliyordu. Survivor yeni bölümde voleybol maçı öncesinde Ünlüler ile Gönüllüler arasında ödül oyunu ekrana geldi. Peki, bu akşam Survivor 2021’de voleybol maçını kim kazandı? Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı?


Yayınlanma Tarihi: 01.03.2021 23:00
Değiştirme Tarihi: 02.03.2021 01:01

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam sezonun ilk derbisi heyecanı yaşandı. Gönüllüler takımından Ayşe ile Aleyna Kalaycıoğlu, Acun Ilıcalı’ya voleybol maçı teklif etmişti. Bu akşam, Survivor 38. bölümde Acun Medya – Survivor 2021 voleybol maçı ekrana geldi. Nefes kesen derbi maçında Acun Medya yenilmezliği devam ettirdi mi yoksa Survivor 2021 bir ilke mi imza attı? Voleybol maçı öncesinde oynanacak ödül oyununu Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı? Ödül ne oldu? İşte 1 Mart Pazartesi Survivor 38. bölüme dair detaylar…

ÖDÜLDE NELER VAR?

Bu akşam ödül oyununu kazanan takımı nefis bir kahvaltı bekliyor. Kahvaltıda ise poğaçalar, tost, peynir çeşitleri, zeytin, domates, haşlanmış yumurta ve Cappy Atom bulunuyor.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Avantaj oyunu için iki takımdan iki erkek bir kadın yarışmacı belirlendi. Atıcılar Ünlülerde İsmail, Gönüllüler Steven oldu. Bayrak yarışında galip gelen Ünlüler, ödül oyununda seçim avantajını elde etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler, müthiş bir ödül için karşı karşıya geldi. Avantaj oyununu kazanan Ünlülerin seçimi sonrasında ilk turda dışarıda kalan Ünlülerden Çağrı oldu. Yarışmacılar, çok özledikleri kahvaltı ödülünü kazanmak için parkurda kıyasıya mücadele verdi. Ödül oyunu parkurunda havuz, tırmanma ve denge gibi engelleri bulunuyordu. Bu finalde ise sapan atışı ile yarışmacılar, üç kuleyi devirmeleri gerekiyordu. Oyunda müthiş bir mücadele vardı. Gönüllüler 4-1 öne geçti fakat Ünlüler üst üste aldıkları sayılar ile 5-4 öne geçip ödülün tadına bakma şansını yakaladı.

Oyunun ikinci turunda ise Ünlüler ile Gönüllüler sırasıyla öne geçti. Ve bu şekilde devam eden oyunda skor 9-9 olunca kazananı belirlemek bayrak yarışına kaldı. Bayrak yarışında Ünlülerden İsmail - Merve, Gönüllülerden Steven - Aleyna ikilisi çıktı. Nefeslerin tutulduğu son atışlarda Aleyna, üç kule ile iki küpü İsmail'den önce devirdi. Böylece Gönüllüler, 10-9 skorla ödül oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA VOLEYBOL MAÇINI KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam 2021 sezonu ilk derbisi ekrana gelecek. Survivor 2021’de Gönüllüler takımından Aleyna Kalaycıoğlu ile Ayşe Yüksel, Acun Ilıcalı’ya voleybol maçı teklif etmişti. Çok iddialı olan Survivor 2021 ekibine karşı yarışmanın yenilmez ikilisi olan Acun Ilıcalı – İrem Kanan arasında müthiş bir voleybol maçı yapıldı. Oyun öncesinde ödülün ikişer dilim su böreği ve lokum olduğu açıklandı. Ayşe ve Aleyna'yı tutan sadece Aleyna Çalışkan ve Steven oldu. Oyunda setler 15'te bitecek ve üç set alan takım kazanacaktı. Voleybol maçında Aleyna Çalışkan ve Ayşe Yüksel ikilisi mükemmel bir oyun ortaya koydu. İlk seti almalarına rağmen Acun Ilıcalı - İrem Kanan ikilisi sonraki üç seti alarak Survivor'daki yenilmezliklerini sürdürdü. Voleybol maçı, Acun Medya'nın 3-1 üstünlüğü ile sona erdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR 2021’DE BU HAFTA KİMLER ELEME ADAYI OLDU?

Survivor 2021’in sekizinci haftasında Ünlüler ile Gönüllüler, dokunulmazlık oyunlarını birer kez kazandı. İki takım için yapılan SMS halk oylaması ile birlikte takımlar birer gitme adayı belirledi. Cumartesi akşam yapılan ada konseyinde Ünlüler takımından Öykü, haftanın 1. eleme adayı oldu. Pazar günü ise Gönüllüler takımından Aleyna Çalışkan, 2. eleme adayı oldu. Salı günü açıklanan iki takımın SMS birincilerinin söyleyeceği isimler ile 3. ve 4. eleme adayları belli olacak.