Survivor’da ödül oyununu kim kazanacak? 22 Şubat Survivor 2021’de kum sahada müthiş basketbol mücadelesi!

Survivor 2021’de bu akşam ödül oyunu ekrana gelecek. Oyun öncesinde Ünlüler takımına katılacak olan Çağman Çatay tanıtılacak. Sonrasında ise kum sahada oynanacak basketbol maçında kıran kırana mücadele ortaya konulacak. 22 Şubat 2021 Survivor 33. bölümde oynanacak oyunda verilecek ödülün müjdesini Acun Ilıcalı, ada konseyinde vermişti. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı yarışmacılar, Survivor yeni bölümde verilen ödülü kazanmak için Survivor basketbolunda hünerlerini sergileyecek. Ortamın gerileceği, tansiyonun yükseleceği ödül oyununu kim kazanacak, ödül ne olacak merak ediliyor. Survivor yeni bölüme dair detaylar haberimizde…

Yayınlanma Tarihi: 22.02.2021 17:39
Değiştirme Tarihi: 23.02.2021 00:16

Ekranların sevilen ve ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2021’de bu akşam ödül oyunu heyecanı ve mücadelesi yaşanacak. Survivor Türkiye’nin 22 Şubat Pazartesi akşamı ekrana gelecek 33. bölümünde Ünlüler takımına yeni bir yarışmacı katılacak. Survivor 2021’in yeni yarışmacısı olan Çağman Çatay tanıtıldıktan sonra takımlar kum sahada oynayacak basketbol maçına çıkacak. Verilen ödülü kazanmak isteyen yarışmacıların sahadaki mücadelesi nefes kesecek. Omuz omuza oynanacak basketbol maçında sinirler gerilecek ve yarışmacılar arasında tartışmalar yaşanacak. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu kim kazanacak? Basketbol maçı ödülü ne olacak? İşte Survivor yeni bölümde yaşanacaklar…

BASKETBOL MAÇI ÖDÜLÜ NE OLDU?

Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasında her pazartesi günü ödül oyunu oynanıyor ve verilen ödüller çok farklı oluyor. Son olarak voleybol maçında kazanan takıma bir haftalığına yatak verilmişti ve ayrıca iki sabah kahvaltıda menemen yemişlerdi. Bu akşam Survivor yeni bölümde oynanacak basketbol maçında yine yarışmacıları çok sevindirecek, hırslandıracak bir ödül verildi. Kazanan takım Gedik Piliç'ten kızarmış pirzola ve kanat yiyecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANACAK?

Survivor Türkiye’de Ünlüler ve Gönüllüler takımı, bu akşam kozlarını basketbol maçında paylaşıyor. Survivor stil basketbol maçında Ünlüler ve Gönüllüler takımı, iki erkek, iki kadın, bir erkek bir kadın olmak üzere üçer tane takım oluşturdu. Oyunda üç basket atan takım sayıyı kazanıyordu. Oyuncular, sahada en fazla üç adım atabiliyordu. Bu kurallar ile oynanan Survivor basket maçında müthiş paslar, inanılmaz basketler ekrana geldi. Oyunda Ünlülerin üstünlüğü vardı ve maçın başında yakaladığı farkı korudu. Maçın yıldızı ise attığı müthiş basketler ile Ünlüler takımından Çağrı oldu. Skorun 9-6 olduğu anda en iyi üçlü takımlar çıkarıldı. Ünlülerden Çağman - Çağrı - İsmail, Gönüllüler ise Poyraz - Steven - Berkay üçlüsü ile çıktı. Bu oyunu 2-0 geriden gelip 3-2 kazanan Gönüllüler aldı. Böylece skoru 9-7 oldu. Sonraki oyunda Gönüllülerden Aleyna, Ayşe, Öykü üçlüsüne karşı Ünlüler Merve, Gonca, İlayda sahaya çıktı. Bu oyunu kazanan Ünlüler oldu. Böylece 10-7 skorla ödül oyununu kazanan takım ünlüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

BU HAFTA KİMLER ELEME POTASINA GİRDİ?

Survivor’da bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununu da kazanan Gönüllüler oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler, Cumartesi günü ada oylamasına eleme potasına Yiğit’i soktu. Pazar günü ise oylamada adı en çok yazılan isim Çağrı oldu ve haftanın ikinci eleme adayı oldu. Salı akşamı, SMS birincisi tarafından bir isim daha seçilecek ve üçüncü eleme adayı belli olacak. Bu üç aday arasından en az SMS oyunu alan yarışmacı Survivor’a veda edecek.