Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? İşte 11 Şubat Survivor’da ödülü kazanan takım

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Yeni yarışmacıların katıldığı Survivor 2021’in 25. bölümünde takımlar ödül oyununda karşı karşıya geldi. Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı, Survivor’ın 11 Şubat Perşembe bölümünde ödülü kazanmak içi zor bir parkura çıktılar. İçinde bulmaca çözülen ödül oyununda atışların yarışmacıları çok zorladı. Peki, Survivor’da ödül oyunu kim kazandı? Survivor 2021’de ödül neydi? Survivor’ın yeni yarışmaları kimler?

Yayınlanma Tarihi: 11.02.2021 23:14
Değiştirme Tarihi: 11.02.2021 23:14
Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? İşte 11 Şubat Survivor’da ödülü kazanan takım

Ekranların sevilen, heyecan ve mücadele dolu yarışması Survivor 2021’de ödül oyunu heyecanı yaşandı. Ödül içinde ödül verilen oyunda mücadele nefes kesti. Sevdiklerine hediye etmeyi çok isteyen yarışmacılar, inanılmaz bir efor harcadı. Yeni yarışmacıların katıldığı ödül oyununda tempo çok yüksekti. 11 Şubat 2021 tarihli Survivor yeni bölümde ödül oyununu Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı? Ödül neydi? İşte detaylar…

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor 2021’de bu akşam farklı bir ödül oyunu ekrana geldi. Oyun kadar ödül de farklıydı ve yarışmacıları heyecanlandırdı. Bu akşam ödül oyununu kazanan takımın yarışmacıları, bazlama tost yiyip çay içebilecek. Ayrıyeten arcelik.com.tr’de kullanabileceği 10 bin liralık hediye çeki kazanacak. Sevgililer Günü’ne özel bu hediye çeki ile alacaği ürüne sevdiklerine hediye edebilecek.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor yeni bölümde ödül oyununda Gönüllülerden Reşat, sakatlığı nedeniyle yer almadı. Bu yüzden Ünlüler takımı Doğan’ın oyun dışında bırakmak zorunda kaldı. Avantaj oyununu kazanan Gönüllülerin yaptığı seçimler sonucunda Ünlülerden eşleşmeyen ve ilk seçimde dışarıda kalan isimler İsmail ile Batuhan oldu.

Oyuna hızlı başlayan Gönüllüler oldu ve 4-0 öne geçtiler. Geriden gelen Ünlüler, üst üste aldıkları sayılar ile 6-5 üstünlüğü yakaladı. Parkurun ortasında bakılan kelimelere göre finalde seçilen sandık olayı yarışmacıların kafasını karıştırdı. Keyifli, zevkli ve temponun hiç düşmediği ödül oyununu kazanan takım Ünlüler oldu. Survivor’da bu akşam ödül oyununu, Ünlüler 10-8 kazandılar.

SURVİVOR’IN YENİ YARIŞMACILARI KİMLER?

Survivor Türkiye’ye yeni heyecan getirecek yedek yarışmacılar belli oldu. Bu yarışmacılardan Yiğit Oruçoğlu, Ünlüler takımına katıldı. Öykü Uysal ile Berkay Yuvakuran Gönüllüler takımına dahil oldu.