Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? 8 Mart Survivor 2021’de ödül oyunu için müthiş mücadele!

Survivor’da bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’in 9. haftasında eleme potasına girenler Öykü Uysal, Hanzade ve Aleyna Çalışkan oldu. Bu akşam, Survivor Türkiye’nin 43. bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler arasında kıyasıya ödül oyunu mücadelesi ekrana geldi. Deniz üzerine kurulu parkurda yarışmacılar, tüm güçleri ile ödülü kazanmak için yarıştı. Peki, 8 Mart 2021 Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? Survivor 2021’de ödül ne oldu?

Yayınlanma Tarihi: 09.03.2021 00:21
Değiştirme Tarihi: 09.03.2021 00:21
Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? 8 Mart Survivor 2021’de ödül oyunu için müthiş mücadele!

TV8’in fenomen yarışma programı Survivor Türkiye’de Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki rekabet her geçen artmaya devam ediyor. Survivor 2021’de Ünlüler iki dokunulmazlık oyununu da kazanmayı başardı ve Gönüllüler’den oylama ile 3 eleme adayı çıktı. 8 Mart Pazartesi akşamı Survivor 43. bölümde bu sefer takımlar, ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Heyecan ve mücadele dolu geçecek ödül oyununda yarışmacılar, deniz üzerindeki parkurda engelleri aşmak için varlarını yoklarını ortaya koydu. Günün sonunda ödül oyununu kazanan takımın yarışmacıları, verilen çok özel ödülün keyfini çıkardı. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor 2021’de ödül neydi? İşte detaylar…

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam günün anlam ve önemine dair bir ödül vardı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Murat Ceylan, ilk olarak kadın yarışmacılara birer çiçek hediye etti. Sonrasında oyunu kazanan yarışmacıların alacağı ödülü açıkladı. Bu akşam Survivor'da ödül oyununu kazanan takım yarışmacıları, rozbif ve peynirli birer sandviç ve bir dilim havuçlu kek yiyebilecek. Aynı zamanda yarışmacılara birer kitap verilecek. Ayrıca yarışmacılara, hayatlarındaki en değerli kadına hediye etmek üzere Opet Ultra Marketlerde Rossman kısmında geçerli 500 liralık mobil çek verilecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye'de ödül oyunu öncesinde takımlar, avantaj oyununa çıktı. Oyuna Ünlülerden Merve - Batuhan, Gönüllülerden Berkay - Aleyna Kalaycıoğlu karşılaştı. Atıcılar ise Berkay ile Batuhan oldu. Seçim avantajını kazanmak isteyen yarışmacıların mücadelesi de nefes kesti. Performans oyununa başarılı atışları ile damga vuran Berkay, isabetli atışlarını burada da yaptı ve avantaj oyununu Gönüllüler kazandı.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında yine çekişmeli bir ödül oyunu mücadelesi ekrana geldi. Denizin üstüne kurulu parkurda yarışmacıların rekabeti nefes kesti. Ünlüler, yakaladıkları seriyi bozmamaya çalışırken Gönüllüler ödül oyunu ile son yenilgiler üzerine teselli bulmak istiyordu. Parkurda tam bir hız mücadelesi yaşandı. Uzun zamandır rahatsızlığı nedeniyle tedavi olan Poyraz, bu akşam takımıyla birlikte parkura çıktı. Oyunda Ünlüler 6-3 öne geçti. Fakat sonrasında Gönüllüler rüzgarı esmeye başladı. Üst üste 5 sayı alarak skoru 8-6 yaptılar. Sonrasında alınan birer sayılar ile 9-7 oldu. İki takımdan en iyi kadın ve erkek yarışmacıları çıkarmaları istendi. Ünlülerde Sergen - Melis ikilisine karşılık Gönüllüler takımından Poyraz - Ayşe çıktı.İlk turda Poyraz - Sergen karşılaştı. İki hızlı yarışmacı arasındaki mücadelede kazanan Poyraz oldu. Ve Gönüllüler takımı, 10-7 skorla ödül oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

BARIŞ İLE DOĞAN BİRBİRİNE GİRDİ!

Survivor yeni bölümünde Ünlüler takımın kampında şok eden olay yaşandı. Barış, mide ağrısı çektiği için sabah pilav yapılmasını istemiş. Bunun üzerine Doğan, zaten bir ödül oyununa gideceklerini, eğer kazanırlarsa yapılan pilavın boşuna yapılacağı, kazanamazlarsa boş yere pirinci harcamış olacağını söylemiş. Bu sözler üzerine Barış, Doğan'ı kastederek "Biz niye yedik diyor birisi?" dedi. Bunun üzerine Doğan "Bana mı söyüyorsun?" diyerek Barış'a doğru yürümeye başladı. Sonrasında sinirler iyice gerildi. Doğan'ın "karaktersizsin" sözleri ile ortalık bir anda karıştı. Barış, Doğan'a doğru koşmaya başladı. Fakat araya giren arkadaşları, ikilinin olası kavgasını önledi.

SURVİVOR 2021’DE HAFTANIN ELEME ADAYLARI

Survivor’ın en önemli oyunu olan dokunulmazlık oyununda bu hafta galip gelen takım Ünlüler oldu. İlk dokunulmazlığı 10-4 skorla farklı bir şekilde kazanan Ünlüler, ikinci dokunulmazlık oyununu ise 10-9 skorla alarak bu haftayı rahat bir şekilde geçirecekler. Gönüllüler takımı ise ilk dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyinde oylamaya gitti. Poyraz’ın olmadığı konseyde oylar iki kişi arasında bölündü. Beşer oy alan Öykü Uysal ve Hanzade, haftanın ilk ve ikinci eleme adayı oldu. İkinci dokunulmazlığı da kaybedince bir kez daha oylama yapmak zorunda kaldılar. Bu sefer üç isim ortaya atıldı. Fakat adı en çok yazılan Aleyna Çalışkan, haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Yarın yapılacak eleme konseyinde SMS birincisi tarafından bir kişi daha söylenecek. Böylece 4 eleme adayı arasından en az oyu alan yarışmacı, Survivor 2021’e veda edecek.