Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? 4 Mart 2021 Survivor’da ödül neydi?

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Bu akşam, Survivor 2021’in 40. bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler, ödül oyununda karşı karşıya geldi. 4 Mart 2021 tarihli Survivor yeni bölümde müthiş bir ödül için yine kıyasıya bir mücadele yaşandı. Oyun öncesinde takımlar yeni kaptanlarını belirledi. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 4 Mart Survivor 2021’de ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 04.03.2021 22:50
Değiştirme Tarihi: 04.03.2021 22:50
Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? 4 Mart 2021 Survivor’da ödül neydi?

Ekranların sevilen yarışmasında heyecan dolu ödül oyununda kazanan takım belli oldu. Oyunda yarışmacıların yine özlediği bir ödül veriliyordu. Adada bulamadıkları ödüle kavuşmak isteyen yarışmacılar, Survivor’ın 40. bölümünde tempoyu yükseltti ve kıran kırana mücadele sonunda ödül oyununu kazanan belli oldu. Peki, Survivor’da ödülü kim kazandı? 4 Mart 2021 Survivor’da ödül neydi? Ödül oyununu kim kazandı? İşte Survivor ödül oyunu detayları…

YENİ HAFTANIN KAPTANLARI KİMLER OLDU?

Survivor’ın 8. haftasında takım kaptanları için oylama yapıldı. Ödül oyunu öncesinde iki takımın yarışmacıları, kaptan olmasını istediği kişiyi söyledi. Ünlülerden adı en fazla söylenen Barış, bir kez daha kaptan oldu. Gönüllüler takımı ise bir değişiklik yaparak kadın yarışmacının kaptan olmasını istedi. Takımın birleştiği isim ise Hanzade oldu.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021 ödül oyunu öncesinde avantaj oyununa çıktı. Avantaj oyunu için takımlar, 2 kadın bir erkek yarışmacı belirledi. Ünlülerden Batuhan, Merve ve Melis seçilirken Gönüllülerde Yunus Emre, Ayşe, Aleyna Kalaycıoğlu çıktı parkura. Atıcılar ise Batuhan ile Ayşe idi. Atışlarda dört başarılı halka atışını önce yapan Ayşe, takımına seçim avantajını kazandırdı.

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor Türkiye’de kazanan takımın yarışmacılarının giysileri ve nevresim takımları, Ariel Oxi Ekstra Hijyen ile yıkanacak. Ayrıca kazanan takım, patates püresi ve patlıcanlı köfte yeme şansına erişecek.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam oynanan ödül oyununda yarışmacıları sevilen ama zorlu bir parkur bekliyordu. Kaydırakla başlayan, havuzlu, denge tahtalı ve sürünmeli birçok engelden oluşan parkurun finalinde atışlarda üç halkayı çengele geçirmeleri gerekiyordu. Gönüllülerde Poyraz, sakatlığı nedeniyle oyunda yer alamadı. Buna karşılık Ünlüler takımı da Sergen’i oyun dışında bıraktı.

Oyunda heyecan baştan sona kadar artarak devam etti. Ünlülerin 7-4 yaptığı skoru Gönüllüler 7-6’ya getirerek oyun için yeniden umutlandılar. Sonrasında karşılıklı alınan sayılar ile aradaki fark devam etti. Yunus Emre’nin kazanmasıyla yeniden umutlanan Gönüllüler, son oyunda Melis’in atışları ile yıkıldı. Günün sonunda 10’a 8 skorla ödül oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.