Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? 29 Nisan Survivor 2021’de ödül neydi?

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Bu akşam, Survivor 2021’in 17. haftası başladı. 29 Nisan Perşembe Survivor 80. bölümde ödül oyunu oynandı. Verilen nefis ödülü kazanmak ve haftaya iyi başlamak isteyen yarışmacılar, mücadelesiyle ekrana kilitledi. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor’da ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 29.04.2021 22:31
Değiştirme Tarihi: 29.04.2021 23:15

TV8'in sevilen ve büyük ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021'in 17. haftası başladı. Survivor'da bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler, takım kaptanlarını belirledikten sonra ödül oyunu için parkura çıktı. Verilen üç farklı ödülü kazanmak, haftaya iyi başlamak isteyen Ünlüler ile Gönüllüler takımı arasında nefes kesen karşılaşmalar ekrana geldi. Günün sonunda kazanan takım belli oldu. İşte 29 Nisan Survivor 2021 ödül oyunu detayları

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da bu akşam ödül oyununu kazanan takım, Herbal Essences şampuanlar ile banyo keyfi yaptıktan sonra güzel bir akşam yemeği yiyecek. Yemekte milföye sarılı et, fırında kabuklu patates, patlıcanlı bademli pilav ve çoban salata var. Ayrıca Exxen’den “Gibi” dizisinin ilk bölümü seyredebilecek.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bu akşam avantaj oyunu için Ünlüler takımından İsmail ve Melis, Gönüllüler takımından Poyraz ve Ayşe çıktı. Bayrak yarışında kazanan Gönüllüler takımı oldu.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da ödül oyunu öncesinde seçimler yapıldı. 3 erkek bir kadın yarışmacı seçimi sonrasında parkura çıkıldı. Yarışmacılar, parkurda denge, tırmanma ve havuz engellerini aştıktan sonra iki aşamalı atışa geçti. Atışlarda yarışmacılar önce kum torbası ile sepetin mekanizmasını açmaya, sonra da başarılı üç basket atışı yapmaya çalıştı. Oyuna iyi başlayan takım Gönüllüler oldu ve 6-2 öne geçti. Ünlüler takımı, üç karşılaşmayı alarak farkı bire indirdi. Sonrasında yine Gönüllülerin sayıları geldi ve skor 8-5 oldu. Karşılıklı alınan sayılar sonrasında ödül oyununu 10-7 skorla kazanan Gönüllüler takımı oldu.