Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? 27 Mayıs Survivor 2021’de ödül oyunu ödülü neydi?

Survivor 2021’de ödül oyununu kazanan belli oldu. Farklı bir parkurda Mavi takım ile Kırmızı takım arasında ödül mücadelesi verildi. 27 Mayıs Survivor 104. bölümde epey zevkli geçen oyunda mücadeleyi kazanan güzel bir ödülü de kazandı. Peki, Survivor’da bu akşam ödül oyununu hangi takım kazandı? Ödül neydi? İşte Survivor yeni bölüm ödül oyununda yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 27.05.2021 22:45
Değiştirme Tarihi: 27.05.2021 22:45
Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? 27 Mayıs Survivor 2021’de ödül oyunu ödülü neydi?

Sevilen yarışma Survivor 2021’de 22. hafta başladı. Survivor 104. bölümde Mavi takım ile Kırmızı takım arasında ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Yarışmacılar, nefis yemek ödülünü kazanmak için farklı parkurda karşı karşıya geldi. Günün sonunda Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021 ödül oyunu detayları haberimizde.

ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da bu akşam ödül oyununu kazanan takım, Domino’s’tan dört farklı makarnos yiyebilecek. Ayrıca Exxen’de @EnisArıkan’ı izleyebilecek.

AVANTAJI KİM KAZANDI?

Survivor’da avantaj oyununa Kırmızı takım Batuhan ve Aleyna Kalaycıoğlu, Mavi takım Poyraz ve Ayşe ile çıktı. Bayrak yarışını kazanan Mavi takım oldu.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam ödül oyunu ilk defa oynanan bir parkura çıktılar. Kısa bir parkurda yarışmacılar, kayarak yukarıda asılı olan topların hepsini toplamaya çalıştı. Alamadıkları toplar için geri dönmeleri gerekti. Finalde ise iki farklı sepete dört basket atışı vardı. Ödül oyununda ilk üç karşılaşmayı kazanan Mavi takım, 3-0 yaptı. Kırmızı takımın ilk sayısı Batuhan’dan geldi. Mavi takım, 5-1 yapınca ödülün tadını bakma şansını yakaladı.

Ödül oyunu ikinci yarısında karşılıklı alınan sayılar vardı. Mavi takım, rakibi ile aradaki farkı korumayı başardı. Ve 7-3 öne geçti. Sonrasında Kırmızı takımın aldığı sayılar ile farkı kapattı. Ve skor 7-7 oldu. Sonrasında alınan karşılıklı sayılar ile skor 9-9 oldu ve oyun bayrak yarışına kaldı.

Ödül oyununda bayrak yarışı, bir kadın bir erkek yarışmacı ile değil dörde dört oynandı. Finalde altı basketin atılacağı bayrak yarışında atıcılar Poyraz ile Batuhan idi. Poyraz, seri bir şekilde altı basketi attı. Ve mavi takım, 10-9 skorla ödül oyununu kazandı.