Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? 25 Şubat Survivor 2021’de haftanın ilk ödülü neydi?

Survivor 2021’de bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. Ünlüler – Gönüllüler konsepti ile her bölümde farklı bir heyecan yaşatan Survivor Türkiye’de adada kalma mücadelesi devam ediyor. Survivor’da son olarak yarışmaya veda eden isim Ünlüler takımından Yiğit Oruçoğlu olmuştu. Bu akşam, 25 Şubat Perşembe günü, yarışmacıların ödül oyununda parkurdaki mücadelesi nefes kesti. Verilen ödülü kazanmak için kıyasıya mücadele eden yarışmacılar arasında tansiyon yükseldi, tartışmalar yaşandı. Fragmanda görülen Dora – Doğan ikilisi arasındaki sözlü tartışma kavgaya dönüştü. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor 35. bölümde ödül ne oldu?

Yayınlanma Tarihi: 25.02.2021 23:14
Değiştirme Tarihi: 26.02.2021 00:24

Ekranların en çok izlenen ve sevilen yarışma programı Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki mücadele devam ediyor. 25 Şubat Perşembe Survivor 35. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında ödül oyunu ekrana geldi. Adada açlık çeken yarışmacılar için ödül oyunları ayrı bir önem taşıyordu. Bu akşam verilen ödülü kazanmak için yarışmacılar, parkurda tüm güçleri ile mücadele etti. Survivor yeni bölüm fragmanında görülen Doğan ve Dora arasında başlayıp iki takım arasında büyüyen tartışma sonrasında neler olacağı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Ünlüler mi Gönüllüler mi? Ödül ne oldu? Ödül oyunu sırasında neler yaşandı? Survivor 2021 yeni bölüm ödül oyununa dair detaylar haberimizde.

SEKİZİNCİ HAFTANIN KAPTANLARI KİMLER OLDU?

Survivor'da her hafta takım kaptanları yapılan oylama ile belirleniyor. Ünlüler takımında Barış, sezon başından beri yaptığı kaptanlığı artık yapmak istemediğini belirtmişti. Bu akşam yapılan oylamada Ünlüler takımında oyların çoğunu alarak kaptan seçilen isim İsmail Balaban oldu. Gönüllüler takımında ise oylama sonucunda Yunus Emre Karabacak kaptan oldu.

SURVİVOR’DA ÖDÜL NE OLDU?

Survivor 2021’de yeni haftanın ilk ödül oyunu bu akşam ekrana geldi. Yarışmacılar, verilen ödülün karşısında yine çok sevindi. Adada bulamayıp yiyemedikleri birçok yiyeceği ödül oyunu ile yeme şansını bulmuşlardı. Bu akşam verilecek ödül yine yarışmacıları baştan çıkaracak bir ödül oldu. Bu akşam ödül oyununu kazanan takımın yarışmacıları, Dominos'tan çeşitli kızarmış tavuk parçaları içeren menü yiyecek.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Ünlüler Gönüllüler'de ödül oyunu öncesinde avantaj oyununa çıkıldı. Avantaj oyununda erkek yarışmacılar ile kadın yarışmacılar parkura karşılıklı çıktı. İki takımdan üçer yarışmacı seçildi ve Ünlülerde Batuhan, Gönüllülerde Poyraz atıcı idi. Bayrak yarışında Poyraz'ın atışları ile avantaj oyununu kazanan Gönüllüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de ödül oyunu mücadelesi nefes kesti. İki takım, verilen nefis ödülü kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Oyunun başında farkı Ünlüler açtı fakat geriden gelen Gönüllüler tek tek farkı kapattı ve öne geçmeyi başardı. İlk beş sayıyı alan Gönüllüler takımı, böylece ödülden tadım yapma şansını yakaladı. Sonrasında Ünlüler beraberliği yakalasa da Gönüllüler yine üç farklı galibiyeti yakaladı. İki takım da oyunu sonuna kadar kovaladı.

Skorda 8-7 Ünlüler önde olduğu sırada parkura çıkan Berkay ile Doğan arasındaki karşılaşma sonrasında tartışma çıktı. Doğan, son atışı yapıp sayıyı aldığı zannederek sevinmeye başladı. Dora "Sen neye seviniyorsun?" sözüne karşılık Doğan "Senlik gram bir şey yok oğlum!" diyerek cevap verdi. Bunun üzerine Dora "Sen kime oğlum diyorsun?" diyerek üzerine yürüdü. İki takımdan arkadaşları araya girerek Doğan ile Dora'yı ayırdı. Ve olayın daha fazla büyümesi önlendi.

Son olarak parkura Çağrı ve Poyraz çıktı. Bu karşılaşmadan galip çıkan Gönüllüler, 10-8 skorla ödül oyununu kazanan takım oldu.

SURVİVOR’DA EN SON KİM ELENDİ?

Survivor Türkiye’de bu hafta dokunulmazlık oyunlarının ikisini de kaybeden Ünlüler takımı, ada konseyinde Yiğit ve Çağrı’yı ada çıkarmıştı. SMS birincisi olan Batuhan ise üçüncü eleme adayı olarak İlayda’yı söyledi. Bu üç yarışmacı arasında SMS halk oylamasına göre en az oyu alan Yiğit Oruçoğlu, Survivor’a veda etti. Survivor Yiğit, yaklaşık 10 gün önce yedeklerden gelerek Ünlüler takımına katılmıştı.