Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? 25 Mart Survivor 2021’de ödül neydi?

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’de birleşme partisi öncesinde Ünlüler ile Gönüllüler, son ödül oyunu için karşı karşıya geldi. 25 Mart Perşembe Survivor yeni bölümde müthiş bir mücadele içinde geçen ödül oyunu, nefes kesen karşılaşmalara sahne oldu. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Ödül neydi? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 25.03.2021 23:54
Değiştirme Tarihi: 25.03.2021 23:54
Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? 25 Mart Survivor 2021’de ödül neydi?

TV8’in sevilen yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor Türkiye’de birleşme partisi heyecanla beklenirken takımlar son ödül oyunu için karşılaştı. Nefes kesen mücadelede ödül oyununu kazanan takım Ünlüler mi Gönüllüler mi oldu? 25 Mart 2021 Survivor’da ödül neydi? İşte Survivor ödül oyunu detayları…

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da bu akşam ödül oyununu kazanan takım; Domino’s’tan üç farklı pizza yiyecek.

AVANTAJ OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Avantaj oyunu için Ünlülerden Batuhan – Merve, Gönüllülerden Steven – Ayşe ikilisi çıktı. Bayrak yarışında aynı zamanlarda atışlara geldiler. Fakat Batuhan, atışlarda Steven’a şans tanımadı. Böylece seçim avantajını Ünlüler kazandı.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da ödül oyunu parkurunda yarışmacılar, askılı denge engelinde çok zorlandı. Finalde ise mekanizma ile sepete üç basketi atan sayıyı takımına kazandırdı. Oyunda beşe ilk ulaşan Gönüllüler takımı, ödülün tadımını yapma şansını kazandı. Gönüllüler takımında atışlarda üçte üç yapan Hanzade, Poyraz ve Ayşe kritik sayılar alarak 10-5 skorla ödül oyununu kazandı.

YENİ HAFTANIN TAKIM KAPTANLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2021’de yeni hafta ilk oyunu öncesinde takım kaptanları için oylama yapıldı. Ünlüler takımında Çağrı, Gönüllüler takımında ise Poyraz takım kaptanları seçildi. İki isim de ilk defa takım kaptanlığı yapacak.

MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Takım oyunu olarak oynanan market oyununda dört erkek, dört kadın yarışmacı birlikte yer aldı. İlk önce takım olarak denizde sandal üzerine konulmuş irili ufaklı tüm küplerin sahile taşınması gerekiyordu. Sonrasında atıcı olan yarışmacı, bu küpleri dizerek kule yaptı. Son olarak ise iki sıra halinde dizilmiş kule halindeki küplerin devrilmesi gerekiyordu. Günün sonunda Gönüllüler takımı, 7-2 skorla market oyununu kazandı.

Survivor’da bu akşam market oyununu kazanan Gönüllüer takımı; sıvı yağ, domates ve nohut olan erzak paketini aldı.