Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? 22 Nisan Survivor 2021’de ödül neydi?

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Sevilen yarışma Survivor 2021’de yeni haftanın ilk oyununda Ünlüler ile Gönüllüler arasında kıyasıya bir ödül mücadelesi yaşandı. Survivor’da İsmail Balaban’ın cezalı olduğu ödül oyununu kim kazandı? 22 Nisan Survivor 2021’de ödül neydi? İşte ödül oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 22.04.2021 23:32
Değiştirme Tarihi: 22.04.2021 23:32
Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? 22 Nisan Survivor 2021’de ödül neydi?

Her bölümü ile farklı bir heyecan yaratan Survivor 2021’de 16. hafta başladı. Ödül oyunu öncesinde seremonide takımlar, yeni haftanın kaptanlığı için oylama yaptı. Sonrasında ödülü kazanmak için parkurda kıyasıya mücadele etti. Ünlüler takımı, ödül oyununa tedavisi devam eden Merve ve cezalı olan İsmail Balaban’dan yoksun olarak çıktı. Poyraz’ın uzun ara sonra parkura çıktığı ödül oyununda kazanan takım belli oldu. 22 Nisan Perşembe Survivor 2021 ödül oyunu detayları haberimizde.

YENİ HAFTANIN TAKIM KAPTANLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2021’de 16. haftanın kaptan oylaması sonucuna göre Ünlüler takımı kaptanı Sergen oldu. Gönüllüler takımında ise Ayşe takım kaptanlığına seçildi.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bu akşam avantaj oyununa Ünlüler takımından Batuhan - Melis, Gönüllüler takımından Berkay – Ayşe çıktı. Parkurda küpleri yerine koymakta zorlanan ve hata yapan Berkay, geride kaldı. Atışlara önce başlayan Batuhan, sekiz küpü devirerek avantajı Ünlüler takımına kazandırdı.

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da bu akşam ödül oyununu kazanan takım yarışmacıları, English Home’dan 5 bin TL hediye çeki kazanacak. Ayrıca mercimek çorbası, paçanga böreği, kremalı mantarlı et sote, makarna, kabuklu patates kızartması, dondurmalı pasta, meyve salatası, peynir tabağından oluşan yemeği yiyebilecek. Sonrasında ise kazanan takım Exxen’de İbrahim Büyükak’ın “İlginç Bazı Olaylar” dizisini izleyebilecek.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’da yeni haftanın ilk ödül oyununda Ünlüler ile Gönüllüler arasında kıran kırana mücadele yaşandı. Ünlüler takımından üç eksik vardı. Tedavisi devam eden Merve, sakatlığı süren Çağrı ve cezası olan İsmail, ödül oyununda yer almadı. Gönüllüler takımından Poyraz, uzun bir süre sonrasında parkura çıktı. Parkur, küplerle dolu ve küp üzerine kurulu bir parkurdu. Finalde ise masanın ucuna konulmuş sekiz küpün top atışı ile düşürülmesi gerekiyordu. Oyunu kazanan takım en iyiler mücadelesinde belli oldu. Skor 8-7 Ünlüler lehine iken çıkılan en iyiler karşılaşmasında Sergen ve Melis, Dora ve Ayşe karşısında sayı kazandı. Böylece 10-7 skorla Ünlüler takımı ödül oyununu kazandı.

SURVİVOR’DA ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’da Anlat Bakalım oyununu 4-3 skorla Gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı, ödül olarak peynirli milföy böreği yemeyi hak etti.