Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? 22 Mart Survivor 2021’de ödül neydi?

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler arasında ödül oyunu mücadelesi yaşandı. İki takım yarışmacıları, verilen ödülü kazanmak için denizde zorlu parkurda tüm güçleri ile yarıştı. 22 Mart Pazartesi akşamı ekrana gelen Survivor 53. bölümde ödül oyununu kim kazandı, Ünlüler mi Gönüllüler mi? Ödül neydi? Detaylar haberimizde.

Yayınlanma Tarihi: 22.03.2021 23:20
Değiştirme Tarihi: 23.03.2021 00:22

TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor Türkiye’de ödül oyununda kazanan takım, iki farklı ödül kazanacak ve ödülün biri bir hafta sürecekti. Bu iki ödülü kazanmak isteyen Ünlüler ve Gönüllülerin mücadelesi nefes kesti. Peki, Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? 22 Mart Survivor 2021’de ödül oyunu detayları haberimizde.

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da bu akşam ödül oyununu kazanan takımın kampına, Opet tarafından sağlanan ve bir hafta kullanabilecekleri tuvalet konulacak. Ayrıca kazanan takımın yarışmacıları; pirzola, patates kızartması ve salata yiyecek.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de ödül oyunu mücadelesi deniz üzerine kurulu parkurda yapıldı. Yarışmacılar, yüzerek, tırmanarak, dengede durmaya çalışarak tüm engelleri aştıktan sonra üç başarılı halka atışı yapması gerekiyordu. Ödül oyununda çift ödülü almak isteyen yarışmacılar sayıya kilitlendi. Ünlüler takımı, ödül oyununda 5-3 geriden gelip üst üste aldığı sayıları ile skoru 9-6 üstünlüğe taşıdı. Devamında ise Gönüllüler takımı, üç karşılaşmayı kazanarak oyunu bayrak yarışına götürdü.

Survivor'da ödül oyunu bayrak yarışı için Ünlülerden İsmail - Merve, Gönüllülerden Reşat - Aleyna Kalaycıoğlu parkura çıktı. Finalde atıcılar, normal oyundan farklı olarak altı başarılı atış yapması gerekiyordu. Müthiş mücadelede Reşat ile İsmail'in atışları pür dikkat izlendi. reşat, son saniye atışla sayıyı takımına kazandırdı. Böylece 10-9 skorla ödül oyununu kazanan Gönüllüler takımı oldu.