Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? 19 Nisan Survivor 2021’de büyük ödül kimin oldu?

Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki mücadele devam ediyor. Survivor’da bu akşam ödül oyunu ekrana geldi. Her hafta Pazartesi günleri, Survivor Türkiye’de büyük ödül oyunlarını oynanıyor. Bu akşam, Survivor 2021’de bu akşam oynanan ödül oyununu kazanan takımı, oyun alanından lüks araç alacak ve Karayip’lerin en lüks yerleşim yerlerinden birine götürecek. Peki, Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? Büyük ödül kimin oldu? Ödülün içeriği ne idi? İşte Survivor yeni bölüm detayları...

Yayınlanma Tarihi: 19.04.2021 23:11
Değiştirme Tarihi: 20.04.2021 00:18

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler heyecanı büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Yoğun mücadele ve tartışma içinde geçen dokunulmazlık oyunları ve ada konseyleri sonrasında Ünlüler ile Gönüllüler, büyük ödül için karşılaştı. Murat Ceylan’ın veriecek ödülü açıklaması ile yarışmacılar sevinçten havaya uçtu. Bu akşam ödül oyununu kazanan takımı, lüks araçla ile Karayip’lerin en lüks yerleşim yerlerinden birine seyahat bekliyor. 19 Nisan Survivor 2021’de ödül oyununu hangi takım kazandı, ödül neydi? Merak edilen detaylar yeni bölümle birlikte haberimizde.

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da bu akşam ödül oyununu kazanan takım, iki lüks araçla oyun alanından alınacak ve Karayip’lerin en lüks yerleşim yerlerinden birine götürülecek. Burada lüks bir villada yemek yiyecek olan takım, geceyi de burada geçirecek. Ayrıca, kazanan takıma içinde kahvaltılıklar, sebze ve meyve çeşitleri olan Arçelik buzdolabını üç günl boyunca kampta kullanabilecek.

AVANTAJI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor büyük ödül oyunu öncesinde avantaj oyunu oynandı. Bu oyunda Ünlülerden Batuhan - Melis ve Gönüllülerden Berkay - Aleyna Kalaycıoğlu çıktı. Müthiş mücadeleden galip ayrılan Ünlüler, seçim avantajını elde etti.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam ödül oyunu, nehir üzerine kurulu parkurda oynandı. Oyun öncesinde açıklanan ödülü duyan yarışmacılar, kazanmak için parkurda kıyasıya bir mücadele verdi. Birçok engeli aşan yarışmacılar, finalde iki halka atışından sonra bir basket atışı yapmaları gerekiyordu. Sakatlığı geçen Berkay, bir hafta aradan sonra ödül oyununa parkura geri döndü. Büyük ödülün verdiği hırsla Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı arasında inanılmaz mücadele yaşandı. Yarışmacıların en takıldığı engel, basamakların yapıldığı engeldi. Ünlüler takımı, oyunu uzun bir süre önde götürdü. Ve skoru 9-7 yapmayı başardı. En iyiler mücadelesine Ünlülerden Melis ve Batuhan, Gönüllüler takımından Aleyna Kalaycıoğlu ve Berkay çıktı. En iyiler mücadelesinde iki karşılaşmayı kazanan Gönüllüler, skoru 9-9'a getirdi. Ve ödül oyununu kazanan bayrak yarışında belirlendi.

Bayrak yarışına Ünlülerden İsmail - İlayda ve Gönüllülerden Ayşe - Reşat çıktı. Müthiş mücadelede bayrak yarışını kazanan Gönüllüler takımı, büyük ödülün sahibi oldu ve 10-9 skorla ödül oyununu kazandı.

HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor Türkiye’de bu hafta ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler, ikinci dokunulmazlık oyununu da Gönüllüler kazandı. Cumartesi ada konseyinde Gönüllüler takımından yapılan ada oylamasında Dora ilk eleme adayı oldu. Pazar günü Ünlüler takımı için toplanan ada konseyinde İlayda, ikinci eleme adayı oldu. Salı günü eleme konseyinde iki takımın SMS birincileri tarafından birer eleme adayı daha çıkarılacak.