Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? 19 Nisan 2021 Survivor Türkiye’de ödül neydi?

Survivor’da ödül oyunun kazanan takım bu akşam belli oldu. Survivor 2021’de müthiş ödülü kazanmak için Ünlüler ile Gönüllüler arasında kıyasıya mücadele yaşandı. Nehir üzerine kurulu zorlu parkurda çok heyecanlı karşılaşmalar ekrana geldi. Peki, 19 Nisan Survivor 2021’de büyük ödülü hangi takım kazandı? Survivor 2021’de ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 19.04.2021 23:33
Değiştirme Tarihi: 19.04.2021 23:33
Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? 19 Nisan 2021 Survivor Türkiye’de ödül neydi?

Büyük heyecanın ve mücadelenin yaşandığı Survivor 2021’de bu akşam ödül oyunu oynandı. Pazartesi günleri oynanan büyük ödül oyununda verilecek ödül, yarışmacıları çılgına çevirdi. Sezonun ilk kalmalı ödülünü kazanmak isteyen yarışmacılar, parkurda çok hırslıydı. Reşat ile Çağrı’nın birbirleri üzerine yürümesi tansiyonu yükseltti. Günün sonunda ödül oyununu kazanan takım, ödülü kazanmanın sevincini yaşadı. İşte 19 Nisan Survivor 2021 ödül oyunu detayları…

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor Türkiye’de bu akşam ödül oyununu kazanan takıma üç gün boyunca kampında kullanabileceği Arçelik VitaminZone özellikli buzdolabı verilecek. Ayrıca buzbolabının içinde peynir, yumurta, zeytin, bal gibi kahvaltılıklar ile çeşitli meyve ve sebzeler olacak. Sonrasında kazanan takımı, oyun alanından iki lüks araç alacak ve Karayipler’in en lüks semtinde yer alan bir villaya götürecek. Burada nefis bir yemek yiyecek olan takım, geceyi de villada geçirecek.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam ödül oyunu çok çekişmeli bir mücadeleye sahne oldu. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, sezonun ilk kalmalı büyük ödülünü kazanmak için yoğun çaba sarf etti. Nehir üzerine kurulu parkurda inanılmaz karşılaşmalar ekrana geldi. Ünlüler takımının önde götürdüğü oyunda Gönüllüler takımının müthiş geri dönüşü skoru 9-9’a getirdi. Böylece oyunu kazanan takım, bayrak yarışı ile belirlendi. Ünlülerden İsmail ve İlayda, Gönüllülerden Ayşe ve Reşat’ın çıktığı bayrak yarışını kazanan Gönüllüler takımı, büyük ödülün sahibi oldu.

SURVİVOR’DA SEMBOLÜ KİMLER KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam performans oyunu yine denge temalı ve statik olarak oynandı. Oyunda yatay bir tahtayı iki yandan sembollerle sıkıştıran yarışmacılar, üstündeki topu düşürmemek için çabaladı. Kadın yarışmacılarda kazanan Ünlüler takımından Melis oldu. Erkek yarışmacılar arasında sembolü kazanan İsmail oldu.