Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? 18 Mart Survivor 2021’de ödül neydi?

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler, yeni haftanın kaptanlarını seçtikten sonra ödül oyununda karşı karşıya geldi. 18 Mart Perşembe Survivor 50. bölümde çok güzel iki ödülün verildiği oyunda iki takım da nefes kesen bir mücadele verdi. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2021’de ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 18.03.2021 22:30
Değiştirme Tarihi: 18.03.2021 22:55

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. Heyecanın dorukta olduğu Survivor Türkiye’de Ünlüler ile Gönüllüler, yeni hafta ödül oyununu kazanarak ve moral bulmak için mücadele verdi. Deniz parkurunda çekişmeli mücadele sonunda ödül oyununu kazanan takım belli oldu. 18 Mart Survivor 2021’de ödül neydi? Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor ödül oyunu detayları…

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da bu akşam ödül oyununu kazanan takımın yarışmacıları, Herbal Essence marka şampuanla duş aldıktan sonra nefis bir yemek yiyecek. Yemekte ise soslu biftek, fırında makarna, patates salatası olacak.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ödül oyunu öncesinde çıkılan avantaj oyunu için Ünlülerden Batuhan – Merve, Gönüllülerden Berkay – Aleyna Kalaycıoğlu seçildi. Deniz parkurunda müthiş mücadelede Batuhan’ın atışları ile seçim avantajını kazanan takım Ünlüler oldu.

Survivor Türkiye’de ödül oyunu parkurunda zipline, denge tahtası, sürünme gibi birçok zorlu engel bulunuyordu. Yarışmacılar, bu engelleri aştıktan sonra finalde 4 başarılı disk atışı yapması gerekiyordu. İki delikten ikişer diskin geçmesi gereken atışların yapıldığı ödül oyununda başa baş bir mücadele vardı. Oyunun ortasına kadar devam eden mücadelede fark açılmaya başladı ve Gönüllüler, yeni haftaya ödül oyununu 10-6 skorla kazanarak başladı.