Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? 15 Nisan Survivor 2021’de Dora’ya ne ceza verildi?

Survivor 2021 Ünlüler - Gönüllüler yarışması tüm hızıyla devam ediyor. Sevilen yarışmanın son bölümünde Hanzade adaya veda etti. Survivor Türkiye yeni haftası ödül oyunu ile başladı. Bu akşam, 15 Nisan Perşembe günü Ünlüler ile Gönüllüler arasında ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Survivor 70. Bölümde ekrana gelecek ödül oyununu kim kazanacak merak ediliyordu. Survivor yeni bölümde merak edilen diğer konu ise oyun alanında yemek temin ederken yakalanan Dora’nın alacağı ceza idi. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne oldu? Dora ne ceza aldı? Survivor yeni bölüme dair merak edilenler haberimizde.

Yayınlanma Tarihi: 15.04.2021 22:21
Değiştirme Tarihi: 15.04.2021 23:34

Her bölümünde farklı bir heyecan yaşatan Survivor 2021’de Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı arasındaki mücadele devam ediyor. Survivor 2021’de son elenen isim Gönüllülerden Hanzade olmuştu. Bu akşam, Survivor’ın 15. haftası başladı. Yeni haftanın ilk gününde yarışmacılar, ödülü kazanmak için parkurda kıyasıya mücadele verdi. Karşılıklı atışmaların, tartışmaların yaşanacağı oyunda Dora’nın yemek temin etmesi sonrası ne ceza alacak merak ediliyordu. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? Ödül ne oldu? İşte Survivor yeni bölüme dair detaylar…

15. HAFTANIN TAKIM KAPTANLARI KİM OLDU?

Survivor 2021'de yeni haftanın takım kaptanları seçimi yapıldı. Ünlüler takımında oylama ile Melis kaptan seçildi. Gönüllülerde ise Poyraz, bir kez daha takım kaptanlığına seçildi.

SURVİVOR’DA ÖDÜL NE İDİ?

Survivor'da bu akşam ödül oyununu kazanan takımın yarışmacıları, Gedik Piliç'in kızarmış butlarından yiyebilecek. Yanında salata, patates ve Coca Cola içebilecek. Ayrıca kazanan takım yarışmacıları, bir tam bölüm "Konuşanlar" izleyebilecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

AVANTAJI KİM KAZANDI?

Survivor 2021 yeni bölümde avantaj oyununa Ünlüler takımından Batuhan - Melis, Gönüllüler takımından Steven - Ayşe çıktı. Atıcılar ise Steven ile Batuhan idi. Steven, basket atışlarında rakibine şans tanımadı ve Gönüllüler takımı avantaj oyununu kazandı.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da yeni haftanın ilk gününde Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, ödül oyununda karşı karşıya geldi. Sayıların giderek azaldığı Survivor’da yarışmacılar, parkurda daha sıkı mücadele etmek zorunda kaldı. Gönüllüler takımında sakatlığı olan Poyraz ile Berkay, Ünlüler takımında Merve ve Çağrı, ödül oyununda yer alamadı. Oyuna iyi başlayan Ünlüler takımı oldu. Günün sonunda ödül oyununu 10-3 skorla Ünlüler kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR DORA’NIN CEZASI NE OLDU?

Survivor 2021’de bu akşam ekrana gelen yeni bölümde Acun Ilıcalı “Dora, oyun alanındaki bir yemeği temin ederken yakalandı.” sözleri ile dikkat çekmişti. Suçüstü yakalanan Dora’nın “Yaklaşık 10 dakikadan fazla orada beklenmem söylendi. Beklediğim yerde yemekler vardı. Ben de dayanamadım.Cezam neyse çekmeye razıyım.” diyerek özür diledi. Acun Ilıcalı “Bakıyorum seni orada bekletenler suçluya dönecek yavaş yavaş.” şeklinde karşılık verdi ve Dora'ya 3 ödülden yararlanmama olarak açıkladı.

Haber ile ilgili metin girin!.