Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? 15 Mayıs Survivor 2021’de ödül oyununda müthiş mücadele!

Survivor’da bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. TV8’in sevilen yarışması Survivor 2021’de Mavi takım ile Kırmızı takım, ödül oyununda karşılaştı. 15 Mayıs Cumartesi Survivor yeni bölümde yarışmacılar, ödülü kazanmak için müthiş bir mücadele verdi. Survivor Türkiye’nin 93. bölümünde yarışmacıların çok yakın oynayacağı ödül oyununda tansiyon yükseldi. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? Survivor 2021’de ödül neydi? İşte Survivor yeni bölüme dair detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 15.05.2021 22:07
Değiştirme Tarihi: 15.05.2021 23:22

İlgiyle takip edilen Survivor 2021 yarışması, her bölümü ile farklı bir heyecan yaşatmaya devam ediyor. Yarışmacı kadrosu ve yarışmacıların parkurdaki mücadelesi nefesleri kesiyor. Survivor 2021’in 15 Mayıs Cumartesi akşamı gelecek 93. yeni bölümü ödül oyunu mücadelesine sahne oldu. Issız bir adada hayatta kalma mücadelesi veren yarışmacılar, ödülü kazanıp moral kazanmak için tüm güçleri ile parkurda yarıştı. Bayram haftasında oynanacak ödül oyununu kim kazandı? Survivor Türkiye’de ödül ne idi? Survivor 2021 yeni bölüm ödül oyununa dair detaylar haberimizde.

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEDİR?

Survivor’da bu akşam ödül oyununu kazanan takım, ultra lüks bir villaya gidecek. Burada muhteşem bir akşam yemeğini yerel bir orkestranın çalacağı müzik eşliğinde yiyecekler. Ayrıca, kazanan takımın yarışmacıların ailesine Trendyol'dan 10 bin liralık hediye alabilecekler. Son olarak Exxen'de yayınlanan "Hükümsüz" dizisini izleyecekler. Akşam yemeği menüsü ise Düğün çorbası, mücver, et şnitzel, domatesli pilav, patates kavurmadan oluşuyor.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ödül oyunu için bayrak yarışında Kırmızı takım Berkay, Aleyna Kalaycıoğlu ile çıktı. Mavi takımdan ise Poyraz ve Ayşe çıktı. Karşılaşmayı kazanan Mavi takım, seçim yapma şansını elde etti.

SURVİVOR 2021’DE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021 ödül oyunu denizde başlıyor ve karada atışlarla sona eriyor. Ödül oyununda yarışmacılar, denizde belirli noktaya koşarak ilerliyor. Suya düşen toplardan takımlarına ait renklerdeki toplardan onar tane toplayıp doldurduğu sepeti karaya götürüyor. Yarışmacılar, karada trambolinden sektirip üç başarılı atış yapmaları gerekiyor. Oyuna iyi başlayan Mavi takım, skoru 5-0'a getirmeyi başardı. Kırmızı takımda ilk sayıyı Batuhan, Steven karşısında aldı. Ve skor 5-1 oldu.

Batuhan'ın aldığı sayı sonrasında Mavi takım yine atağa geçti. Sonraki üç karşılaşmayı kazanan Mavi takım, skoru 8-1'e getirdi. Devamında Batuhan, Dora karşısında galip gelerek kendisinin ve takımının ikinci sayısını elde etti. Merve'nin Aleyna karşısında aldığı sayı ile skor 9-2 oldu.

Survivor 2021'de Steven'ın Berkay karşısında aldığı sayı ile skor 10-2 oldu. Böylece Mavi takım, bu akşam büyük ödül oyununu kazandı.

BERKAY İLE POYRAZ ARASINDA TOPA DOKUNDUN TARTIŞMASI!

Survivor'da ödül oyunu sırasında Berkay ile Poyraz karşı karşıya geldi. İkili arasında süren rekabet dostluk içinde devam ederken bu akşam ufak bir tartışma yaşandı. Karşılaşmayı kazanan Poyraz olurken Berkay, oyun sonrasında rakibi ile ilgili bir itirazda bulundu. Berkay, Poyraz'ın kırmızı topa dokunduğunu ve kendisinden uzaklaştırdığını söyledi. Poyraz ise bilerek yapmadığını ifade etti. Poyraz, oyun sırasında özür dilediğini ama Berkay'ın kendisine ayıp ettiğini söyledi. Sonra ikili birbirlerine sarılarak olayı kendi aralarında çözdüler.