Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? 1 Nisan Survivor 2021’de ödülü kazanan takım

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’in 60. Bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler, ödül oyununda karşı karşıya geldi. 1 Nisan 2021 Survivor bölümünde yarışmacılar, ödülü kazanmak için parkurda çekişmeli bir mücadele verdi. Denizde başlayan ve finali karada atışlarla biten oyunda ödül ise nefis bir yemek idi. Peki, bu akşam ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2021’de ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 01.04.2021 23:07
Değiştirme Tarihi: 02.04.2021 00:55

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler, ödül oyunu için müthiş bir mücadele verdi. Performans oyunu sonrasında yarışmacılar, ödül oyununa çıktı. Deniz parkurunda birçok engeli aşan yarışmacıların mücadelesi nefes kesti. 1 Nisan Perşembe Survivor 2021’de ödül oyununu kazanan takım Ünlüler mi Gönüllüler mi oldu? Ödül neydi? İşte ödül oyunu detayları…

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Oyun öncesinde avantaj oyunu için Ünlülerden Berkay ve Merve, Gönüllülerden Berkay ve Aleyna Kalaycıoğlu çıktı. Bayrak yarışında kazanan Gönüllüler, ödül oyununda seçim avantajını elde etti. Gönüllülerde Reşat’ın sakatlığı nedeniyle oyunda yer alamamasından dolayı Sergen, ilk turda dışarıda kalan isim oldu.

Ödül oyunu parkuru denizde başlıyordu. Yarışmacılar, denge parkuru, salıncak ve sonrasındaki engelleri aşarak finalde halka atışı yapıyordu. Dört başarılı halka atışı yapan yarışmacı takımına sayı kazandırdı. Oyunun ilk yarısında karşılıklı alınan sayılar ile oyun ortaydı. Ünlüler, Gönüllüler karşısında 8-6 öne geçti. Oyunun bu kısmından dört en iyi yarışmacı seçildi. İki kadın iki erkek yarışmacının çıktığı bu kısımda Gönüllüler, son dört oyunda üstünlüğü ele geçirdi. Dört sayıyı alan Gönüllüler, 10-8 öne geçti ve ödül oyununu kazandı.

ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da bu akşam ödül oyununu kazanan takımın yarışmacıları, dürüm et döner, kızarmış patates ve içecek kazandı.

SURVİVOR’DA SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam sembolü erkeklerde Steven, kadınlarda Hanzade kazandı. Oyun sonrasında sembolü kazananlar ödül için üçer arkadaşını seçti. Hanzade; Reşat, Poyraz, Berkay derken Steven ise Aleyna Çalışkan, Aleyna ve Ayşe’den yana seçimini kullandı. Performans oyunu ödülü ise sosisli sandviç idi.