Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? 1 Mart 2021 Survivor’da ödül neydi?

Survivor’da ödül oyununu kim kazandı belli oldu. Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam heyecanlı bir ödül oyunu ekrana geldi. Ödül ise yarışmacıların yine çok sevdikleri, çok özledikleri bir yiyecek idi. Finalde yapılan sapan atışları ise ödül oyununu kazanan takımı belirledi. Peki, 1 Mart 2021 Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? Survivor’da ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 01.03.2021 23:07
Değiştirme Tarihi: 01.03.2021 23:07
Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? 1 Mart 2021 Survivor’da ödül neydi?

Sevilen yarışma Survivor Türkiye’de bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor 2021 38. bölümde özel bir ödülü olan oyunda Ünlüler ile Gönüllüler karşı karşıya geldi. Verilen müthiş ödülü alıp açlığını bastırmak isteyen iki takımın yarışmacıları arasındaki mücadele nefes kesiciydi. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2021’de ödül neydi? İşte 1 Mart 2021 tarihli Survivor ödül oyunu detayları…

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor Türkiye’de bu akşam oynanan ödül oyununu kazanan takımın yarışmacıları, poğaçalar, tost, peynir çeşitleri, zeytin, domates, haşlanmış yumurta olan kahvaltı ve yanında Cappy Atom kazanacak.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Ödül oyunu öncesinde Ünlüler ve Gönüllüler, avantaj oyununa çıktı. Avantaj oyununda iki takımdan ikişer erkek ve birer kadın yarışmacı seçildi. Ünlülerden İsmail, Sergen, Merve çıkarken Gönüllülerde Steven, Berkay, Ayşe çıktı. Finalde atıcılar İsmail ile Steven idi. İsmail, sapan atışındaki başarısı ile takımına seçim avantajı kazandırdı.

Survivor 2021’de bu akşam oynanan ödül oyunu parkuru tırmanma, havuz, denge gibi birçok engelini içeriyordu. Yarışmacılar, bu engelleri aştıktan sonra finalde sapan atışı ile üç kuleyi rakibinden önce devirmesi gerekiyordu. Oyunda hızlı başlayan ve farkı açan takım Gönüllüler oldu ve 4-1 öne geçti. Tam beşinci sayıyı alıp tadım yapacakları sanılırken Ünlüler takımı aldıkları üst üste sayılar ile 5-4 öne geçti. Ve ödülün tadına bakma şansını yakaladılar.

Survivor Türkiye’de ödül oyunu ikinci turunda karşılıklı alınan sayılar vardı. Oyundaki üstünlük Ünlüler ve Gönüllüler arasında gitti geldi. Aleyna ile Poyraz’ın aldığı sayılar ile skor 9-9 oldu ve oyun bayrak yarışına kaldı. Bayrak yarışında Ünlülerden İsmail – Merve, Gönüllülerden Aleyna – Steven parkura çıktı. Steven’in son andaki deparı, Aleyna’nın müthiş atışları ile ödül oyununu 10-9 skorla Gönüllüler kazandı.