Survivor’da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? 31 Mayıs Survivor 2021’de büyük ödül kimin oldu?

Survivor 2021’de bu akşam büyük ödül mücadelesi yaşandı. Survivor’da her hafta Pazartesi günü büyük ödül oyunu oynanıyor. Mavi takım ile Kırmızı takım, Survivor’ın 31 Mayıs Pazartesi bölümünde ödül oyununda karşı karşıya geldi. Kazanan takımın helikopterle alınacağı ve paraşüt ile atlama aktivitesi olan bir ödülün sahibi oldu. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor’da büyük ödül ne oldu? Survivor 2021 büyük ödül oyununa dair tüm gelişmeler, yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 31.05.2021 17:31
Değiştirme Tarihi: 01.06.2021 00:09

Sevilen yarışma Survivor 2021’de finale sayılı günler kaldı. Heyecanın iyice yükseldiği Survivor Türkiye’de bu akşam ödül oyunu ekrana geldi. 31 Mayıs Pazartesi Survivor 107. bölümde Mavi takım ve Kırmızı takım, büyük ödül için mücadele etti. Nefes kesen karşılaşmalara sahne olan oyunu kazanan takım yarışmacıları, oyun alanından helikopterle alınacak ve paraşütle atlama heyecanını yaşayacak. Günün sonunda Survivor 2021’de büyük ödülün sahibi belli oldu. Survivor yeni bölümle ilgili tüm merak edilenler haberimizde.

SURVİVOR’DA BÜYÜK ÖDÜL NE?

Survivor’da bu akşam oyunu kazanan takım için bir helikopter gelecek. Onları, oyun alanında alarak Dominik’in en yüksek rakımlı yeri olan Constanza’ya götürecek. Burada yarışmacılar, yamaç paraşütünü deneyimleyecek. Sonrasında lüks bir villaya gidecek olan yarışmacılar, kıyafetlerini değiştirip akşam yemeğine geçecekler. Canlı müzik eşliğinde yenilecek yemeğin menüsünde karışık ızgara, çorba, patates kızartması, salata, sütlaç yer alıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

AVANTAJI KİM KAZANDI?

Ödül oyunu öncesinde bayrak yarışı için Kırmızı takımdan İsmail ve Aleyna Kalaycıoğlu, Mavi takımdan Poyraz ve Ayşe çıktı. Nefes kesen oyununu kazanan Kırmızı takım, seçimi yapmaya hak etti.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye yeni bölümde ödül oyunu çok farklı bir parkurda oynandı. Parkurun başında hareketli labirent yer alıyordu. Devamında ise havuz ve denge engelleri yer alıyordu. Finalde ise yarışmacılar, önce iki farklı yere gömülü üç topu kazarak çıkarmaları gerekiyordu. Sonrasında ise platformda eksik parçaların yerleştirilmesi ve sonrasında iki başarılı atış yapmaya çalıştı.

Oyuna iyi başlayan Kırmızı takım, 3-1 öne geçti. Fakat Mavi takım, geriden gelerek iki farklı üstünlüğü yakaladı. Oyun sırasında denge engelini geçerken çarpıp yere yığılması ile izleyenleri korkuttu. Anında yapılan Doktor Metin Kuş'un müdahalesi ile oyuna devam etti ve sayıyı takımına kazandırmayı başardı.

İki farklı geride kalan Kırmızı takım, üst üste sayılar almaya başladı. Ve skorda 7-5 üstünlüğü yakaladı. Sonrasında Mavi takım yine bir geri dönüş yaptı ve üç sayı alarak skoru 8-7 yaptı. Aleyna Kalaycıoğlu'nun aldğı sayı ile ödül oyununda 8-8 beraberliğe ulaşıldı. Devam eden iki karşılaşmayı kazanan Mavi takım, 10-8 skorla ödül oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR 2021 HAFTANIN ELEME ADAYLARI

Survivor 2021’de Cumartesi ve Pazar günleri dokunulmazlık oyunları oynandı. Dokunulmazlığın ilk ayağını kaybeden Mavi takım, eleme adayı olarak Dora’yı seçti. İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takım ise Aleyna Çalışkan’ı potaya soktu. Salı günü SMS birincileri tarafından iki eleme adayı daha çıkarılacak. 22. haftanın SMS sıralaması ile yarışmaya veda eden isim belli olacak.