Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? Ünlüler mi Gönüllüler mi? 8 Nisan Survivor 2021’de ödül neydi?

Survivor’da ödül oyununu kazanan belli oldu. Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler, 14. haftanın ilk gününde ödül oyunu için karşı karşıya geldi. 8 Nisan Survivor 2021’de oyun öncesinde takım kaptanları seçildi. Sonrasında ödül oyunu için parkurda nefes kesen bir mücadele ekrana geldi. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor’da ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 08.04.2021 23:31
Değiştirme Tarihi: 08.04.2021 23:31
Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? Ünlüler mi Gönüllüler mi? 8 Nisan Survivor 2021’de ödül neydi?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki mücadele ödül oyunu ile devam etti. Bu akşam, Survivor Türkiye’de takımlar, yeni hafta için kaptanlarını belirledi. Sonrasında ödül oyunu için deniz üzerindeki parkurda kıran kırana mücadele verdi. Günün sonunda Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. İşte 8 Nisan Survivor 2021 ödül oyunu detayları…

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de yeni hafta ödül oyunu ile başladı. Oyun öncesinde avantaj oyunu için takımlardan birer kadın ve erkek yarışmacı seçildi. Kıyasıya mücadeleyi Gönüllüler takımı kazandı. Ödül oyununda sakatlığı nedeniyle Poyraz oynayamadı. Ödül oyununda parkur deniz üzerine kurulu idi. Yarışmacıları parkurun bir kısmında sal üzerinde bir takım arkadaşı mekanizma ile çekti. Heyecanın dorukta olduğu oyunda Gönüllüler takımı, skoru 9-7’ye getirdi. En iyiler mücadelesinde Ünlüler takımı, iki karşılaşmayı da kazanarak beraberliği yakaladı. Böylece, ödül oyunu bayrak yarışına kaldı. Bayrak yarışında ise kazanan Gönüllüler, 10-9 skorla ödül oyununu kazanan takım oldu.

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Bu akşam Survivor 2021’de oyunu kazanan takım, Domino’s pizzadan üç çeşit pizza yiyecek.

SURVİVOR’DA YENİ KAPTANLAR KİMLER OLDU?

Survivor’da ödül oyunu öncesinde takımlarda yapılan oylama sonucunda Ünlüler takımı kaptanı Batuhan, Gönüllüler takımı kaptanı Poyraz oldu.