Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? 8 Mart Survivor 2021’de ödül neydi?

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’in 8 Mart 2021 tarihli 43. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında ödül oyunu oynandı. Yarışmacıların verilen ödülü kazanmak için parkurdaki mücadelesi nefes kesti. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2021’de ödül neydi? İşte Survivor ödül oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 09.03.2021 00:27
Değiştirme Tarihi: 09.03.2021 00:27
Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? 8 Mart Survivor 2021’de ödül neydi?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de Ünlüler Gönüllüler arasında ödül oyunu mücadelesi ekrana geldi. Survivor Türkiye’de bu akşam yarışmacılar, ödülü kazanmak için tüm güçlerini ortaya koydu. Müthiş mücadelelerin ekrana geldiği Survivor 43. bölümde ödül oyununu kazanan takım, ödülün keyfini çıkardı. Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? 8 Mart Pazartesi Survivor 2021 ödül oyunu detayları…

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da bu akşam yarışmacıları çok farklı bir ödül bekliyordu. Ödül oyununu kazanan takımın yarışmacıları, ödül rozbif ve peynirli iki sandviç ile birer dilim havuçlu kek. Ayrıca birer kitap ve Opet Ultra marketlerde Rossman kısmında geçerli olmak üzere 500 liralık hediye çekini sevdiklerine verecekler.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de yarışmacılar, çok farklı ve çeşitli ödülleri kazanmak için varlarını yoklarını ortaya koydu. Tam bir hız mücadelesini ekrana geldiği ödül oyununda başarılı iki atış yapan yarışmacı sayıyı takımına kazandırdı. Ünlüler, bir ara skoru 6-3 yaptılar fakat Gönüllüler bu farkı kapatarak 8-6 yapmayı başardılar. Sonraki bir oyunu Ünlüler, bir oyunu Gönüllüler alınca skor 9-7 oldu. Bundan dolayı iki takımdan birer en iyi kadın ve erkek yarışmacı seçilmesi istendi. Ünlüler Melis – Sergen, Gönüllüler Ayşe – Poyraz ikilisini belirledi. İlk oyunda karşılaşan Poyraz ile Sergen’in mücadelesi nefesleri kesti. Sayıya kilitlenen iki yarışmacı arasındaki mücadeleden galip ayrılan Poyraz oldu. Ve uzun süredir tedavisi nedeniyle uzak kalan Poyraz, müthiş bir geri dönüş yaptı. Gönüllüler takımı, 10-7 skorla ödül oyununu kazandı.

SURVİVOR 2021 SEMBOL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de haftanın sembolünü kazananlar belli oldu. Önümüzdeki hafta sembol oyunu finalinde karşılaşacak yarışmacılar, avantaj elde etmek için tüm performansları ile sembolü kazanmaya çalıştı. Bu kıyasıya mücadelede sembolü kadınlarda kazanan Merve Aydın, erkeklerde kazanan Berkay Yuvakuran oldu.