Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? 4 Şubat Survivor 2021’de müthiş mücadeleyi kazanan takım…

Ekranların en uzun soluklu fenomen yarışması Survivor 2021’de bu akşam takımlar, ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Survivor Türkiye’de ödül oyunu öncesinde takım kaptanları yapılan oylama ile belirlendi. Verilen lezzetli ödül ise yarışmacıları inanılmaz bir şekilde hırslandırdı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı, birer eksikle parkurda yerini aldı ve ortaya müthiş bir mücadele çıktı. Peki, Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor’da bu akşam ödül neydi? Takım kaptanları değişti mi?

Yayınlanma Tarihi: 04.02.2021 22:59
Değiştirme Tarihi: 04.02.2021 22:59
Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? 4 Şubat Survivor 2021’de müthiş mücadeleyi kazanan takım…

Her bölümü ile farklı heyecanlar yaşatan Survivor 2021’de ödül oyununu kazanan belli oldu. 4 Şubat Perşembe akşamı Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler arasında ödül oyunu oynandı. Survivor’ın 20. bölümünde nefis ödülü kazanmak için takımların ödül oyunundaki mücadelesi nefesleri kesti. Günün sonunda kazanan takım, ödülün keyfini doyasıya yaşarken kaybeden takımda ise hüzün hakimdi. İşte Survivor 2021 ödül oyununu kazanan takım…

SURVİVOR’DA KAPTANLAR DEĞİŞTİ Mİ?

Survivor Türkiye’de bu akşam ödül oyunu öncesinde takım kaptanları seçimi vardı. İki takımın yarışmacıları da oylarını eski kaptanlar lehine verdi. Böylece Ünlülerde Barış, Gönüllülerde Reşat takım kaptanı oldu.

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Bu akşam Survivor’da takımları çok özel ödül veriyordu. Survivor’da ödül oyununu kazanan pizza keyfi yaşayacak.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam nefes kesen bir ödül oyunu ekrana geldi. Verilen ödül ile birlikte parkurda takımların mücadelesi kıyasıya oldu. Pizza yemek isteyen iki takım yarışmacıları da parkurda performansları zorladı ve gücünü sonuna kadar kullandı. Oyunda ilk başlarda Gönüllülerin üstünlüğü vardı. Skoru 5-2 yapan ve ilk beş puanı toplayan Gönüllüler, ödülün tadımını yapmaya hak kazandı. Tadım sonrasında ise Ünlülerin atağı başladı. Üst üste aldıkları sayılar ile Gönüllülerin üstüne geçtiler. Takımlar, sonlara doğru bastırdı ve müthiş ödül için kıran kırana bir mücadeleye girişti. Oyunun sonunda ise kazanan Ünlüler takımı oldu.