Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? 27 Mayıs Survivor 2021’de düello oyununu kim kazandı?

Survivor 2021’de bu akşam ödül oyunu ve düello oyunu ekrana geldi. Survivor Türkiye’nin 104. Bölümü farklı bir ödül oyunu ve baştan sona heyecanlı geçen düellolara sahne oldu. 27 Mayıs Survivor yeni bölümde önce Mavi takım ile Kırmızı takım, ödül için karşı karşıya gelecek. Sonrasında, Survivor izleyicileri tarafından anketle belirlenen eşleşmeler parkurda ödül için mücadele etti. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor’da düellolarda kim galip geldi? Ödüller neydi? Survivor yeni bölümde yaşanacak, tüm gelişmeler…

Yayınlanma Tarihi: 27.05.2021 23:52
Değiştirme Tarihi: 28.05.2021 00:22

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’de finale yaklaşıldıkça rekabet yükseliyor. He bölümü farklı bir heyecan yaşatan Survivor Türkiye’nin 104. bölümünde takımlar, farklı bir parkurda kaygan zemin üzerinde ödül için mücadele etti. 27 Mayıs Survivor yeni bölümde izleyicilerin oyları ile belirlenen iki challenge ekrana geldi. Ve yarışmacılar arasındaki düellolar nefes kesti. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? Düelloları kim kazandı? İşte detaylar...

ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor'da bu akşam ödül oyununu kazanan takım, Domino's'un yeni ürünü olan Makarnos'tan dört farklı lezzeti yiyebilecek. Sonrasında ise Exxen'den Enis Arıkan'ın programını izleyebilecek.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam ilk olarak Mavi takım ile Kırmızı takım, ödül oyununa çıktı. Bu sezon ilk defa çıkılacak parkurda yarışmacılar kaygan zeminde topları yakalamak için çok uğraştı. Kayarken bir yandan da asılı olan topların hepsini toplamaya çalıştı. Finalde ise aynı toplar ile iki farklı sepete dört basket atmaya çalıştılar. Oyuna iyi başlayan Mavi takım, 5-1 öne geçti. Böylece, ödülün tadına bakma fırsatını yakaladı.

Ödül oyununda Mavi takım, farkı koruyarak skoru 7-3 yaptı. Devamında Kırmızı takım, dört sayı alarak rakibini yakaladı. İki takımın da aldığı birer sayı ile skor 8-8 oldu. Batuhan ile Poyraz kazanınca oyun bayrak yarışına kaldı.

Bayrak yarışına diğerlerine göre farklı oynandı. Çünkü dörde dört oynandı. Mavi takım komple çıkarken Kırmızı takımda Aleyna Çalışkan dışarda kaldı. Bayrak yarışında her yarışmacı, ikişer top alması gerekiyordu. Finalde ise üç sağa, üç sola olmak üzere altı başarı atış yapılması lazımdı. Nefes kesen bayrak yarışında kazanan Mavi takım, 10-9 skorla ödül oyununu kazandı.

BATUHAN'IN ALDIĞI SAYIYA İTİRAZ!

Ödül oyununda skor 8-8 iken Batuhan ile Dora karşılaştı. Dora önce gelip atış avantajı ile başladı. Fakat son topu uzun süre atamadı. Batuhan, geriden gelip sayıyı kazandı. Fakat Batuhan'ın attığı topun bambunun altından geçtiği iddia edildi. Kamera kayıtlarına göre Batuhan'ın attığı topun denildiği şekilde bambunun altından geçtiği görüldü. Fakat Batuhan'ın fazladan attığı sayı, o hatasını telafi etti.

SURVİVOR’DA DÜELLOLARI KİM KAZANDI?

Survivor yeni bölümde Dora ve Berkay, Steven ve İsmail arasında aynı parkurda düellolar yapıldı. Oyunda beş sayı alan isim kazandı. Düellolarda atışları, oynayan yarışmacılar belirledi. Bundan dolayı finalde iki farklı atış yaptılar. Berkay - Dora düellosunda kazanan 5-0 skorla Berkay oldu.

Günün ikinci düellosu daha çekişmeli geçti. İlk sayıyı kaybeden Steven, iki sayı alarak öne geçti. Sonrasında İsmail, iki sayı alarak 3-2 yaptı. Devamında ise Steven, aldığı iki sayı ile 4-3 öne geçti ve düelloda avantajlı duruma geldi. Son karşılaşmada Steven, parkuru önce tamamlayıp atışlara ilk başladı. Bu avantajı iyi kullanan Steven, 5-3 skorla düelloyu kazanan isim oldu.

İSMAİL'İN YÜZÜ KANLAR İÇİNDE KALDI!

İsmail, düello sırasında havuzdan çıkarken burnunu çarptı. Bir anda kan içinde kalan ama yarışa devam eden İsmail'i Murat Ceylan durdurdu. Ve Doktor Metin Kuş müdahalesini yaptı. Ve oyun kaldığı yerden devam etti. İsmail, geriden gelmesine rağmen ilk oyunu kazanmayı başardı.

DÜELLO OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu akşam, düello oyununu kazanan yarışmacılar, elektronik mağazada kullanabilecekleri 15 bin liralık hediye çeki kazanacak.

BİREYSEL CHALLENGE EŞLEŞMELERİ SEYİRCİ OYLARI İLE BELİRLENDİ!

Survivor’da Acun Ilıcalı’nın Instagram üzerinden anket yaparak belirlenen bireysel challenge eşleşmeleri belli oldu. Belirlenen bu eşleşmelerde düelloya çıkacak iki yarışmacı arasında beş sayı kazanan kazanmış olacak. Merve Aydın’ın elenmesi nedeniyle onunla karşılaşacak olan Aleyna Çalışkan oynamayacak.

Berkay - Dora

İsmail - Steven

Batuhan - Poyraz

Ayşe - Aleyna Kalaycıoğlu

Merve - Aleyna Çalışkan