Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? 25 Şubat Survivor 2021’de ödül oyununu kazanan

Survivor’da bu akşam ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler, ödül oyunu için kıran kırana mücadele verdi. Verilen ödül karşısında parkurda hırslanan yarışmacılar arasında sert tartışmalar yaşandı. Doğan ve Dora ile Çağrı ve Poyraz arasındaki kavganın büyümesini araya giren arkadaşları önledi. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 25 Şubat Survivor 2021’de ödül neydi? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 25.02.2021 23:21
Değiştirme Tarihi: 25.02.2021 23:21
Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? 25 Şubat Survivor 2021’de ödül oyununu kazanan

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2021’de bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. 25 Şubat Survivor 35. bölümde sekizinci haftanın ilk ödül oyunu için takımlar karşı karşıya geldi. Yarışmacılar arasında tartışmaların yaşandığı, birbirlerinin üzerine yürüdüğü ödül oyunu mücadelesi nefes kesti. Günün sonunda Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. İşte Survivor 2021 ödül oyununda yaşananlar…

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Bu akşam Survivor 2021’de kazanan takım yarışmacıları, Domino’s Pizza’nın nefis tavukseverler menüsünü yeme şansını yakaladı.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de ödül oyunu öncesinde avantaj oyunu oynandı. Bu akşamki avantaj oyunu, iki takımdan üçer yarışmacı ile yapıldı ve erkek – kadın yarışmacılar karşılıklı olarak parkura çıktı. Eşleşmeler Barış – Aleyna Kalaycıoğlu, Batuhan – Poyraz, Merve – Berkay oldu. Atıcı olarak Batuhan ve Poyraz’ın karşılaştığı avantaj oyununu kazanan Gönüllüler oldu.

Seçim avantajını kazanan Gönüllülerin yaptığı eşleşmeler sonrasında Ünlüler takımından Batuhan, ilk turda dışarıda kalan yarışmacı oldu. Survivor ödül oyununda parkur deniz üzerine kurulu idi. Zipline, denge tahtası gibi birçok engeli aşan yarışmacılar, finalde kum torbası ile üç başarılı atış yapmaları gerekiyordu. Oyuna iyi başlayan Ünlüler oldu ve skoru 4-1’e getirdi. Sonrasında Gönüllülerin atağı geldi. Üst üste aldıkları 4 sayı ile durumu 5-4 yapıp ödülün tadımını yapma şansını elde ettiler.

Survivor 2021’de ödül oyunu ikinci turunda Ünlüler eşitliği sağlasa da Gönüllüler üç farklı öne geçip skoru 8-5 yaptı. Sonraki iki karşılaşmadan galip ayrılan Ünlüler, farkı bire indirmeyi başardı. Survivor’da tartışmalı, ortamın gerildiği ödül oyununu 10-8 kazanan takım Gönüllüler oldu.

ÖDÜL OYUNUNDA ORTALIK BİR ANDA KARIŞTI!

Survivor’da ödül oyununda skoru 8-7 iken parkura Ünlülerden Doğan, Gönüllülerden Berkay çıktı. İki yarışmacı arasındaki nefes kesen mücadelede son atışları birbirlerine yakın zamanda yaptılar. Doğan, Berkay’dan önce atışı yaptığını ve sayıyı kendisini aldığı sanarak sevinmeye başladı. Bunun üzerine Dora “Sen neye seviniyorsun?” dedi. Doğan ise “Senlik gram bir şey yok oğlum! Sen ne konuşuyorsun?” diye cevap verdi. Dora “Sen kime oğlum diyorsun?” diyerek Doğan’ın üzerine yürüyünce ortalık karıştı. Sonrasında iki takımdan arkadaşları araya girerek olayın büyümesini engelledi.