Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? 25 Ocak 2021 Survivor’da ödül neydi?

Heyecan ile mücadelenin birleştiği yarışma Survivor 2021’de bu akşam ödül oyunu ekrana geldi. Yarışmacılar çok zorlayan, ikili çalışmanın büyük önem taşıdığı oyunda verilen ödül ise yarışmacıları çıldırttı. Günün sonunda kıran kırana geçen oyunda kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor’da kim kazandı, ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor ödül oyununa dair detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 25.01.2021 22:29
Değiştirme Tarihi: 25.01.2021 22:29
Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? 25 Ocak 2021 Survivor’da ödül neydi?

TV8’in büyük ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de mücadele tüm hızıyla devam ediyor. 25 Ocak 2021 tarihli Survivor 13. bölümde oyun öncesinde verilecek nefis ödül açıklandı. Bu ödülü kazanmak isteyen yarışmacılar, parkurda müthiş mücadele verdi. Fakat bir takım daha iyiydi ve ödül oyununu kazandı. Peki, Survivor 2021’de ödül oyununu Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı?

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da ödül oyunları, verilen yemek ödülleri nedeniyle açlık çeken yarışmacılar açısından çok önemli. Bugün oynanan ödül oyununda kazanan takım yarışmacılar dörder adet kızarmış tavuk baget yiyecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR 2021’DE ÖDÜLÜ HANGİ TAKIM KAZANDI?

Bu akşam ödül oyunu, Survivor’ın heyecan veren parkurlarından birinde oynandı. Büyük bir tekerleği iki yarışmacının zorlu parkurda yürütmesi ve sonrasında başarılı atışlar yapılması gereken ödül oyununda müthiş karşılaşmalar ekrana geldi.Ödül oyunu öncesinde oynanan avantaj oyununu final atışları ile kazanan Ünlüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Oyunun başında zorlanan yarışmacılar, parkura alıştıkça tekerleği daha rahat ve daha hızlı sürmeye başladı. Beş puanı ilk olarak toplayan Gönüllüler takımı, ödülden tadım yapma şansı yakaladı. Gönüllüler takımı, oyuna hızlı başladı ve skorda 9-3 üstünlük sağladı. Ünlüler, oyunu bırakmadı ve iki sayı alarak skoru 9-5 yaptılar. Fakat bu onlara yetmedi. Gönüllüler, skoru 10-5 yaparak ödül oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.