Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? 22 Şubat Survivor 2021’de basketbol maçının ödülü neydi?

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor Türkiye’de bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler, ödülü kazanmak için müthiş bir basketbol mücadelesi verdi. 22 Şubat Pazartesi günü kum sahada oynanan Survivor stili basketbol oyununda yarışmacıların harika atışları, inanılmaz blokları nefes kesti. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor 33. Bölümde oynanan basketbol maçının ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 22.02.2021 22:58
Değiştirme Tarihi: 22.02.2021 22:58
Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? 22 Şubat Survivor 2021’de basketbol maçının ödülü neydi?

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde basketbol maçı izleyenlerin nefesini kesen mücadeleye sahne oldu. Survivor Türkiye’nin 22 Şubat Pazartesi akşamı ekrana gelen 33. bölümde ödül oyununda takımlar Survivor stili basket maçı yaptı. Ünlüler takımına yeni yarışmacının katıldığı Survivor yeni bölümde ödülü kazanmak için yarışmacılar, kum sahada yoğun çaba harcadı. Günün sonunda basket maçını kazanan takım, nefis ödülün keyfini doyasıya çıkardı. Peki, Survivor’da ödül oyununu Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı? İşte Survivor basketbol ödül oyunu detayları…

SURVİVOR BASKETBOL MAÇI ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da ödül oyunlarında verilen yiyecek ödülleri yarışmacılar açısından büyük önem taşıyor. Bu akşam, Survivor stili basket maçında kazanan takımın yarışmacıları doyasıya kızarmış tavuk kanadı ve pirzola yemenin keyfini çıkaracak.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam kıran kırana basket maçı mücadele yaşandı. Survivor stili basketbol maçında takımlar, ikişerli üçer takım çıkardı. İki erkek, iki kadın ve bir kadın bir erkek yarışmacıdan oluşan bu takımlar, oyunun ilk yarısında karşılaştı. Oyunda yarışmacılar en fazla üç atım atabiliyordu. Oyunda iki takım yarışmacılarından inanılmaz hareketler ekrana geldi. Basket atışları ile izleyenleri hayran bıraktıran ödül oyununda Ünlülerin üstünlüğü vardı. Güne damgasını vuran isim ise Çağrı idi. Günün sonunda 10’a 7 skorla Gönüllüler yenen Ünlüler, ödül oyununu kazandı.