Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? 18 Ocak Survivor 2021’de ödül neydi?

Survivor 2021’de bu akşam kıyasıya mücadele içinde geçen bir ödül oyunu oynandı. Yeni yarışmacıların katıldığı ve nefis bir yemek ödülü olan oyunda yarışmacılar, son nefeslerine kadar kazanmaya çalıştı. 18 Ocak Survivor 2021 yeni bölümünde nefes kesen mücadele sonunda ödülü kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor’da bu akşamın ödülü neydi? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 18.01.2021 22:52
Değiştirme Tarihi: 18.01.2021 22:52
Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? 18 Ocak Survivor 2021’de ödül neydi?

Ekranların soluksuz izlenen yarışması Survivor 2021, her bölümü ile farklı bir heyecan yaşatmaya devam ediyor. 18 Ocak 2021 tarihli Survivor 8. bölümde Ünlüler ve Gönüllüler takımı, oyun öncesinde yeni yarışmacıların katılması ile ayrı bir heyecan yaşadı. Bu yeni yarışmacılardan biri ilk gününde best of olarak oyuna katılmasıyla Survivor tarihine geçmeyi başardı. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Ödül neydi? İşte Survivor ödül oyununda yaşananlar…

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDi?

Survivor Türkiye’nin bu akşam ekrana gelen yeni bölümünde ödül oyunu için Ünlüler ile Gönüllüler karşı karşıya geldi. Yarışmacılar sevinçten havaya uçuran ödülü Acun Ilıcalı açıkladı. Survivor’da bu akşamın ödülü, kazanan takımın yarışmacılarına beşer sigara böreği verilecek.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor’da bu akşam farklı bir ödül oyunu heyecanı yaşandı. Verilen ödülü duyan yarışmacıların hırslandırdı. Ödülün açıklanması sonrasında Survivor’a yedeklerden katılan dört yeni yarışmacı tanıtıldı. İki kadın, iki erkek yarışmacı, Ünlüler ve Gönüllüler takımına geçti. Katılan dört yarışmacı ile başlayan oyun, iki takım arasında müthiş karşılaşmalara sahne oldu. Günün sonunda 10-9 skorla ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

SURVİVOR TARİHİNE GEÇEN YARIŞMACI

Survivor 2021’in ikinci haftasında Ünlüler ve Gönüllüler takımına ikişer yeni yarışmacı katıldı. Yedeklerden Ünlüler takımına katılan Sergen, parkurdaki hızı ile güne damgasını vurdu. Skor 9-8 iken Steven’a karşı parkura çıkan Sergen, takımından best of yani en iyi olarak seçilmesi ile Survivor tarihine geçti. Yarışmaya katıldığı ilk günde takımın en iyi seçilerek çıktığı oyunda Steven’ı da yenerek takımına bir sayı kazandırdı.