Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? 18 Mart Survivor 2021 – Acun Medya voleybol maçı rövanşı

Sevilen yarışma Survivor’da bu akşam ödül oyunu ve Survivor 2021 – Acun Medya voleybol maçı ekrana geldi. Survivor 2021’in 50. Bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler, yeni haftanın ilk ödül oyununda karşı karşıya geldi. 18 Mart Perşembe Survivor Türkiye yeni bölümde denizde başlayan ve karada biten oyunda ödül için müthiş bir mücadele ortaya konuldu. Sonrasında ise Survivor 2021 – Acun Medya voleybol maçı oynandı. Daha önce oynanan ve Acun Medya’nın 3-1 kazandığı voleybol maçının rövanşında takımlar üçer kişi olarak sahada yer aldı. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor 2021 – Acun Medya voleybol challenge maçını kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 19.03.2021 00:24
Değiştirme Tarihi: 19.03.2021 00:24

İlgiyle takip edilen Survivor 2021’de yeni hafta bu akşam ekrana gelen 50. bölümle başladı. Survivor Türkiye’de Ünlüler ile Gönüllüler, haftanın ilk ödül oyununda parkurda çok çekişmeli bir mücadele verdi. Ünlüler galibiyet serisini devam ettirmek, Gönüllüler ise bunu kırmak istiyordu. Ortaya müthiş karşılaşmalara sahne olan bir ödül oyunu mücadelesi çıktı. Ödül oyunu sonrasında Survivor 2021 – Acun Medya voleybol maçı oynandı. İlk maçı 3-1 kaybeden Survivor 2021 ekibi, Berkay takviyesi ile rövanşı almaya çalıştı. Hanzade’nin dahil olduğu Acun Medya ise yenilmezliğini devam ettirmek için sahaya çıktı. Peki, Survivor’da kim kazandı? Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor 2021 – Acun Medya voleybol maçını kim kazandı? Ödül ne idi? İşte Survivor yeni bölüm detayları…

YENİ HAFTANIN KAPTANLARI BELLİ OLDU!

Survivor 2021'de büyük tartışmalara neden olan kaptanlık seçimi bugün ödül oyunu öncesinde yapıldı. Geçen haftayı çok başarılı geçiren Ünlüler takımı, Batuhan'ın bir kere daha kaptanlığa getirdi. Gönüllüler takımı ise farklı bir kaptanda birleşti ve Dora'yı yeni haftanın kaptanı seçti.

HAFTANIN İLK ÖDÜLÜ

Survivor'da bu akşam ödül oyununu kazanan takım müthiş iki ödülün sahibi olacak. Kazanan takımın yarışmacıları, ilk olarak Herbal Essence marka şampuanla banyo yapacak. Sonrasında ise soslu biftek, fırında makarna, patates salatası içeren güzel bir yemek yiyecek.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler, 11. haftasına ödül oyunu ile girdi. Bu akşam ekrana gelen Survivor yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, ödülü kazanmak için parkurda kıran kırana bir mücadele verdi. Deniz üzerine kurulan parkurda atışlar karada yapıldı. Nefes kesecek mücadelenin yaşandığı oyunda zipline, denge tahtası gibi yarışmacıları zorlayan engeller vardı. Finalde ise dört başarılı disk atışı yapan yarışmacı takımına sayıyı kazandırdı. Rekabetin çok yüksek olduğu ödül oyununda Dora ile İsmail arasında tezahürat nedeniyle tartışma çıktı. İsmail, Gönüllüler takımının yarışmacılara yakın bir şekilde bağırmasını saygısızlık olarak nitelendirdi. İkili arasındaki konuşma ile olay çözümlendi. Günün sonunda kıran kırana mücadeleyi 10-6 skorla ödül oyununu kazanan Gönüllüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR 2021 – ACUN MEDYA VOLEYBOL MAÇINI KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de sezonun üçüncü challenge’ı ekrana geldi. Önceki voleybol maçında Survivor 2021 ekibinde Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe, Acun Medya’da ise Acun Ilıcalı ile İrem Kanan vardı. İlk maçta kazanan 3-1 skorla Acun Medya oldu. Bu akşam oynanan voleybol maçında ise Survivor 2021’e Berkay, Acun Medya’ya ise Hanzade dahil oldu. Müthiş hareketlerin ekrana geldiği nefes kesen voleybol maçını 3-2 skorla kazanan Acun Medya oldu. Maçtaki setler şöyle oldu;

ilk set:19-17 Acun Medya

ikinci set: 15-10 Survivor 2021

Üçüncü set: 15-8 Survivor 2021

Dördüncü set: 15-8 Acun Medya

Beşinci set: 21-18 Acun Medya

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

Survivor 2021’de heyecan her geçen gün artarken her hafta bir yarışmacı adaya veda ediyor. Çekişmenin gittikçe arttığı Survivor 10. Haftasında dokunulmazlık oyunlarını Ünlüler kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllülerden potaya giden isimler Aleyna Çalışkan, Hanzade, Yunus Emre oldu. SMS birincisi olan Ayşe tarafından potaya sokulan Yunus Emre Karabacak, arkadaşlarından daha az oy alarak Survivor 2021’e veda etti.