Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? 12 Nisan Survivor 2021’de büyük ödül için kıyasıya mücadele!

Survivor’da bu akşam büyük ödül oyunu ekrana geldi. Birleşme partisi sonrasında ödüller artmaya, zenginleşmeye devam ediyor. Survivor 2021’in 12 Nisan Pazartesi akşamı ekrana gelecek 68. bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler, büyük ödülü kazanmak için müthiş bir mücadele verdi. Kıran kırana mücadele sonrasında kazanan takımı, Coco Bongo’nun performans sanatçılarının mükemmel şovu bekliyordu. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor’da ödül ne olacak? İşte Survivor Türkiye yeni bölüme dair detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 12.04.2021 22:43
Değiştirme Tarihi: 12.04.2021 23:12

Her bölümünde farklı bir heyecan yaşatan Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam 68. bölüm ekrana geldi. 12 Nisan Pazartesi Survivor Türkiye’nin yeni bölümünde büyük ödül oyunu oynandı.Survivor’da Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, Coco Bongo’nun performans sanatçıları tarafından verilecek muhteşem şovu izleme şansına erişecek. Kıyasıya mücadelenin yaşanacağı ödül oyununu hangi takım kazanacak, parkurda neler yaşanacak merak ediliyordu. Survivor yeni bölüm ödül oyununa dair gelişmeler haberimizde.

BÜYÜK ÖDÜL NE?

Survivor’da bu akşam oyunu kazanan takımı büyük bir ödül bekliyor. Acun Ilıcalı, fragmanda “Coco Bongo’nun performans sanatçıları, az ileride kurulmuş sahnede sizleri bekliyor” diyerek yarışmacılara müjdeyi veriyor. Ayrıca kazanan takım, akşam yemeğinde Kuşbaşılı club sandviç, patates kızartması, chicken fingers ve pide yiyecek. Ve kazanan takım kampına götüreceği ve bir hafta boyunca kullanabileceği öğütme makinası ile porselen fincanlarda Türk kahvesi içebilecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

AVANTAJ OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da ödül oyunu öncesinde takımlar avantaj oyununa bir kadın bir erkek yarışmacı belirledi. Ünlüler takımından Merve - Batuhan, Gönüllüler takımından Berkay - Aleyna Kalaycıoğlu avantaj için bayrak yarışına çıktı. Nefes kesen mücadelede atışlar sonrasında avantaj oyununu Ünlüler takımı kazandı.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021’de birleşme partisi sonrasında her Pazartesi akşamı büyük ödül oyunu oynanıyor. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, dokunulmazlık oyunu sonrasında büyük ödülü kazanarak yarışmanın stresinden uzaklaşmak ve moral bulmak için kıyasıya mücadele etti.  Parkurda tüm güçleri ile mücadele edecek yarışmacılar, nefes kesen karşılaşmalar ortaya koydu. Seçim avantajını kazanan Ünlüler takımı, oyuna iyi başladı. Ve rakibi karşısında farklı üstünlüğü ele geçiren Ünlüler, skoru 7-2 yaptı. Gönüllüler takımı, atak yaparak skoru 8-7'ye getirdi. Fakar önce Merve, ardından en iyiler mücadelesinde Batuhan'ın aldığı sayıları ile Ünlüler takımı, 10-7 skorla ödül oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA KİMLER ELEME ADAYI OLDU?

Survivor Türkiye’de bu hafta dokunulmazlık oyunlarının ikisini de Ünlüler takımı kazandı. Dokunulmazlıkları kaybeden Gönüllüler takımı, iki ada konseyinde eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. İlk eleme adayı Aleyna Çalışkan, ikinci eleme adayı ise Hanzade oldu. Salı günü eleme konseyinde SMS birincisi tarafından bir aday daha çıkarılacak. Üç eleme adayı arasından en az SMS oyunu alan yarışmacı Survivor 2021’e veda edecek.