Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazanacak? 10 Mayıs Survivor 2021’de büyük ödül neydi?

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Bu akşam, 10 Mayıs Pazartesi Survivor 2021’de büyük ödül oyunu oynandı. Mavi takım ile Kırmızı takım, ödül için büyük mücadele verdi. 10 Mayıs Pazartesi Survivor 89. bölümde performanslarını sonuna kadar zorladıkları ödül oyununda nefes kesen karşılaşmalar ekrana geldi. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor’da ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 10.05.2021 23:26
Değiştirme Tarihi: 10.05.2021 23:26
Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazanacak? 10 Mayıs Survivor 2021’de büyük ödül neydi?

Büyük ilgiyle takip edilen Survivor 2021’de bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor’ın 10 Mayıs 2021 tarihli 89. yeni bölümünde büyük ödül için parkurda kıran kırana mücadele yaşandı. Mavi takım ve Kırmızı takım yarışmacıları, uçak seyahati ile başlayan büyük ödülü kazanmayı çok istiyordu. Günün sonunda Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Peki, bu hafta Survivor’da büyük ödül neydi? İşte Survivor ödül oyununda yaşananlar…

SURVİVOR’DA BÜYÜK ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da bu akşam ödül oyununu kazanan takım; mercimek çorbası, humus, patates salatası, mantı, fırında sütlaçtan oluşan akşam yemeği yiyecek. Ayrıca, kazanan takımı uçağa binecek ve Punta Cana’da bir dalış aktivitesi olan scuba doo yapacaklar.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de büyük ödül oyununda yarışmacılar, parkurda arkalarında bir kızağı çekerek ilerliyordu. Yol üzerindeki torbalar toplanarak finale gelmeye çalışıyorlardı. Finalde ise üç topu bir mekanizma ile sepete sokmaya çalıştılar.

Ödül oyunu öncesinde avantaj oyununa Kırmızı takım İsmail – Aleyna Kalaycıoğlu, Mavi takım Poyraz – Merve ikilisi ile çıktı. Bayrak yarışında kazanan Kırmızı takım oldu. Seçimlerin yapılması ile ilk turda dışarıda kalan Mavi takımdan Steven oldu.

Ödül oyununa iyi başlayan Mavi takım, ilk karşılaşmayı kaybettikten sonra yedi sayı üst üste kazandı ve skoru 7-1 yaptı. Kırmızı takım, aldığı iki sayı ile farkı dörde düşürdü. Oyuna iyi başlayan ve rakibi ile arasındaki farkı düşürmeyen Mavi takım, 10-5 skorla ödül oyununu kazandı.