Survivor’da müzik yarışmasını kim kazandı? 28 Mart Survivor 2021 birleşme partisinde Jason Derulo fırtınası!

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de bu akşam birleşme partisi heyecanı yaşandı. Survivor 2021 yarışmacıları, baştan aşağıya kadar değişti, yenilendi ve ilk olarak karaoke müzik yarışmasında hünerlerini sergiledi. 28 Mart Pazar akşamı Survivor 57. bölümünde Yunan yarışmacıların da konuk olacağı birleşme partisinde neler yaşandı? Dünyaca ünlü yıldız Jason Derulo’nun Survivor Türkiye yarışmacılarına vereceği konser ise büyük bir heyecanla bekleniyor. Son Survivor şampiyonu Cemal Can Canseven de izleyicilere söyleyeceği şarkılar ile keyifli anlar yaşatacak. Peki, bu akşam Survivor müzik yarışmasını kim kazandı? İşte yeni bölüme dair detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 28.03.2021 23:23
Değiştirme Tarihi: 29.03.2021 00:26

TV8’in fenomen yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam müthiş bir birleşme partisi ekrana geldi. Survivor Türkiye’de Ünlüler ve Gönüllüler takımı yarışmacıları, birleşme partisi için en güzel kıyafetlerini giyecek ve tamamen değişmiş olarak karaoke sahnesine çıktı. 28 Mart Pazar Survivor yeni bölümde müzik yarışmasında yarışmacıların göstereceği performans merak ediliyordu. Bu akşam, Survivor 57. bölümde son şampiyon Cemal Can Canseven, özel bir sahne gösterisi yapacak. Ayrıca, dünyaca ünlü yıldız Jason Derulo da en güzel şarkılarını Survivor 2021 yarışmacıları için seslendirecek. Peki, Survivor birleşme partisi müzik yarışmasını kim kazandı? Survivor yeni bölüm birleşme partisi detayları haberimizde.

SURVİVOR’DA MÜZİK YARIŞMASINI KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam birleşme partisinin klasik müzik yarışması ekrana geldi. Survivor 2021 yarışmacıları, karaoke sahnesinde müzik becerilerini sergiledi. Bu sene farklılık yapılan oylama oldu. Her yarışmacı, karşı takımın yarışmacıları tarafından oylandı. Son olarak finale kalan İlayda, Aleyna Kalaycıoğlu tekrar sahne aldı ve şarkılarını bir kez daha seslendirdi. Finalde oylama ise şampiyon olmasını istedikleri ismin yazılması ile ortaya çıktı. Son oylama sonucunda Survivor 2021 birleşme partisi şarkı yarışmasını kazanan Aleyna Kalaycıoğlu oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

CEMAL CAN CANSEVEN’DEN ÖZEL ŞOV!

Survivor’ın son şampiyonu olan Cemal Can, bu akşam birleşme partisinde özel bir sahne şovu yapacak ve birçok şarkı seslendirecek. Geçen sezon yapılan müzik yarışmasını da kazanan Cemal Can’ın şovu da büyük heyecanla bekleniyor.

SURVİVOR 2021 BİRLEŞME PARTİSİNDE BİR DÜNYA YILDIZI: JASON DERULO!

Survivor’da birleşme partisine katılan dünyaca ünlü yıldızın Jason Derulo olduğunu Acun Ilıcalı ada konseyinde açıklamıştı. Şarkıları Youtube’da izlenme rekorları kıran Jason Derulo, Survivor yarışmacıları için müthiş bir sahne gösteri ile sevilen şarkılarını seslendirdi. Konser sonrasında ise Survivor yarışmacıları ile yaptığı sohbette yarışmada en çok zorlandıklarını ve lavabo ihtiyaçlarını nasıl giderdikleri gibi ilginç sorular yöneltti.

BİRLEŞME PARTİSİ FUTBOL MAÇINI KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye son bölümde birleşme partisi futbol maçı nefesleri kesen mücadele içinde geçti. Survivor 2021 takımına Sercan Yıldırım ve Ardahan Uzkanbaş’ın katıldığı futbol maçında birbirinden güzel goller ekrana geldi. Acun Medya’dan Oğulcan Engin ile Survivor 2021’den Steven Salam, geceye attığı golleri ile damgalarını vurdu. Kıran kırana mücadele sonunda Acun Medya, Survivor 2021’i 8-5 yenmeyi başardı.

ANNELERİNİZE SORDUK OYUNUNDA EĞLENCELİ ANLAR!

Survivor 2021’de yarışmacıların annelerine sorulan sorulara verdikleri cevaplar gülme krizine soktu. Survivor 2021 yarışmacıları, annelerinin verdikleri cevapları tahmin etmeye çalışırken onların verdikleri yanıtlar karşısında çok şaşırdı. Eğlenceli anların yaşandığı oyunda toplam 16 soru soruldu. Bu sorulara verilen cevapların 14 tanesini doğru eden Poyraz, oyunu kazanarak annesinden gelen videolu mesajı izleme şansına erişti. Ayrıca Poyraz’ın ailesine üç tane akıllı cep telefonu hediye edilecek.