Survivor’da market oyununu kim kazandı? Ünlüler mi Gönüllüler mi? 30 Ocak Survivor’da erzak oyunu ödülü neydi?

Survivor 2021’in yeni haftasında takımlar market oyunu için karşı karşıya geldi. Heyecanın dorukta olduğu Survivor Türkiye’de Ünlüler ile Gönüllüler, 30 Ocak 2021 tarihli 16. bölümde haftalık erzak paketini almak için mücadele etti. Adada açlığa karşı en önemli oyun olan market oyunu, yarışmacılar arasında müthiş karşılaşmalara sahne oldu. Peki, Survivor’da market oyununu kim kazandı? Survivor 2021’de erzak oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 30.01.2021 21:42
Değiştirme Tarihi: 30.01.2021 21:42
Survivor’da market oyununu kim kazandı? Ünlüler mi Gönüllüler mi? 30 Ocak Survivor’da erzak oyunu ödülü neydi?

TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle izlenen Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Bu akşam Survivor 16. bölümünde takımlar, market oyunu için parkura çıktı. Ekip çalışması şeklinde oynanan erzak oyununda yarışmacılar, taşınan parkur üzerinde zıplaya zıplaya atışlara gelmeye çalıştı. Heyecanla izlenen ve çok zevkli bir mücadelenin yaşandığı oyunda kazanan takım, önemli bir erzak paketi kazandı. Peki, bu akşam Survivor’da market oyununu kim kazandı? Market oyunu ödülü neydi? İşte 30 Ocak 2021 Survivor erzak oyununa dair detaylar…

ERZAK OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler, takım oyunu olarak oynayacakları market oyununda karşı karşıya geldi. Survivor’da yeni haftanın market oyununda kazanan takıma verilecek haftalık erzak paketinde kuru fasülye ve salça yer alıyordu.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de haftalık erzak paketi için Ünlüler ile Gönüllüler, market oyununda karşı karşıya geldi. Takım olarak oynanan oyunda 7 puanı toplayan ödülü kazandı. Parkurda bir yarışmacı atıcı olarak yer alırken dört arkadaşı ise platformun taşımında koordineli olarak çalıştı. Yarışmacıların sık sık düştüğü market oyununda Gönüllüler takımı daha başarılı idi. İlk üç market oyununu kazanan Ünlüler takımı, bu sefer kaybetti. Gönüllüler takımı ise son zamanlardaki başarısına market oyununu kazanarak devam etti. Gönüllüler takımı, market oyununu 7-5 skorla kazandı.