Survivor’da market oyununu kim kazandı? 8 Mayıs Survivor 2021’de market oyunu ödülü neydi?

Survivor’da market oyununu kazanan takım belli oldu. Mavi takım ile Kırmızı takım, ilk defa market oyunu için karşılaştı. 8 Mayıs Survivor 2021’de erzak paketi ile birlikte anlamlı ödülü kazanmak isteyen yarışmacılar kıyasıya mücadele verdi. Peki, bu akşam Survivor’da market oyununu kim kazandı? Market oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 08.05.2021 21:29
Değiştirme Tarihi: 08.05.2021 22:16

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de bu akşam market oyunu heyecanı yaşandı. Survivor’da takımların karıştırılması ile Mavi takım ve Kırmızı takım oluşturulmuştu. Bu iki takım, Survivor’ın 8 Mayıs Cumartesi bölümünde market oyununda karşı karşıya geldi. Kıran kırana geçen ve takım olarak oynanan oyunda kazanan takım, erzak paketi ile birlikte Anneler Günü özel ödülünü de kazandı. Peki, Survivor’da market oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor 87. bölüm market oyunu detayları…

MARKET OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da bu akşam market oyununu kazanan takım; patlıcan, soğan, zeytinyağı, salça olan erzak paketini kazanacak. Ayrıca anneler gününe özel olarak şef, yarışmacıların annelerinin seçtiği ve onların en sevdiği yemekleri yiyebilme şansına erecek.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye yeni bölümde market oyununda Mavi takım ile Kırmızı takım karşı karşıya geldi. Oyuna takımlardan ikişer yarışmacı parkura çıktı. Bu iki yarışmacı, tahtadan kafes içinde parkurdaki engelleri aşarak yol üzerindeki topları topladı. Ve finalde atıcı olan yarışmacı, topları üç sepete basket atmaya çalıştı. Oyunda çekişme ve heyecan yüksekti. Başa baş giden market oyununda skor 6-6 olunca bayrak yarışına gidildi. Normal oyuna göre altı basketin atılması gereken bayrak yarışında Kırmızı takımdan İsmail – Berkay, Mavi takımdan Poyraz – Steven oynadı. Atıcılar ise Berkay ile Poyraz idi. Bu karşılaşmayı kazanan Kırmızı takım 7-6 skorla market oyununu kazandı.