Survivor’da market oyununu kim kazandı? 6 Şubat Survivor 2021 erzak oyunu ödülü neydi?

Survivor 2021’de bu akşam market oyunu heyecanı yaşandı. 6 Şubat Cumartesi Survivor 21. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, haftalık erzak paketini kazanmak için karşı karşıya geldi. Takımlar, ikişer kişi parkura çıktı. Uyumun önemli olduğu market oyununda yarışmacılar, kano ile parkurda müthiş bir mücadele verdi. Peki, bu akşam Survivor’da market oyununu kim kazandı, erzak oyunu ödülü neydi? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 06.02.2021 21:19
Değiştirme Tarihi: 06.02.2021 21:19
Survivor’da market oyununu kim kazandı? 6 Şubat Survivor 2021 erzak oyunu ödülü neydi?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’de bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki market oyunu heyecan yaşattı. Haftalık erzak paketini almak isteyen iki takım arasında kıran kırana bir mücadele oldu. Irmakta oynanan Survivor market oyununda takımlardan ikişer kişi, kanoda uyumlu bir şekilde çalışması gerekiyordu. Günün sonunda market oyununu kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor’da bu haftanın erzak paketinde neler vardı? Survivor’da market oyununu kim kazandı?

ERZAK OYUNU ÖDÜLÜ NEDİR?

Survivor’da erzak paketi, takımlar için çok önemli bir konumda. Bu akşam oynanan market oyununu kazanan takıma verilecek pakette yeşil mercimek ve patates vardı.

SURVIVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de beşinci haftanın market oyunu kıyasıya bir mücadele içinde geçti. Ünlülerden Çağrı sakatlığı nedeniyle oyunda yer alamadı. Bu yüzden Gönüllüler takımından Dora oyun dışında bırakıldı. Reşat ise bu parkurun kendini zorlamayacağını belirterek kendi kararıyla market oyununda yer aldı. Market oyununda ırmak üzerine kurulan parkurda takımlar, ikişer oyuncu ile kanoya binerek ilerledi. Yol boyunca topladıkları halka ile finalde çok zor bir atış yaptılar. Oyunda hızlı başlayan ve 3-1 skoru yakalayan Gönüllüleri, Ünlüler yakaladı. Sonrasında ise Gönüllüler tekrar farkı açtı ve skoru 7-3 yaparak oyunu kazandı. Böylece Gönüllüler, geçen hafta olduğu gibi bu hafta da market oyununu kazanarak haftalık erzak paketini kamplarına götürme başarısı gösterdi.