Survivor’da market oyununu kim kazandı? 3 Nisan Survivor 2021’de market oyunu ödülü neydi?

Survivor’da market oyununu kazanan belli oldu. Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler, 13. haftanın erzak paketi için market oyununda mücadele etti. Survivor 2021 61. bölümde Takım oyununda parkura dört kişi çıktı ve kıran kırana bir mücadele yaşandı. 3 Nisan Cumartesi Survivor Türkiye’de çok çekişmeli geçen market oyununu kazanan takım, sebzelerle dolu erzak paketini kazandı. Peki, Survivor’da market oyununu kim kazandı? Market oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 03.04.2021 21:43
Değiştirme Tarihi: 03.04.2021 21:43
Survivor’da market oyununu kim kazandı? 3 Nisan Survivor 2021’de market oyunu ödülü neydi?

Her bölümünde farklı heyecanlar yaşatan Survivor 2021’de market oyununu kazanan takım belli oldu. 3 Nisan Cumartesi Survivor yeni bölümde müthiş bir mücadele vardı. İki takım da haftalık erzak paketini kazanmak için market oyununda kıyasıya yarıştı. Takım oyunu olarak oynanan market oyunu ödülü ise sebze dolu erzak paketi idi. Peki, Survivor’da market oyununu kim kazandı? Market oyunu ödülü neydi? İşte Survivor Türkiye market oyununda yaşananlar…

MARKET OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2021’in 13. Haftası için oynanan market oyununu kazanan takım, içinde patates, soğan, domates ve havuç olan erzak paketini kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da market oyununda Gönüllülerden Reşat sakatlığı nedeniyle oynayamadı. Ünlülerden eşitlik nedeniyle Çağrı oyun dışında kaldı. Eşleşmeler sonrasında ilk turda dışarıda kalan isim Gönüllüler takımından Aleyna Çalışkan oldu. Market oyunu için iki takımdan dörder yarışmacı parkura çıktı. Üç kişi çekici olurken bir kişi atıcı olarak görev yaptı. Oyunda her karşılaşma öncesinde alınacak sayılar değiştirildi. Atıcılar, dizili sayılar içinde istenilenleri aldıktan sonra atışlar için küçükten büyüğe dizmesi gerekiyordu. Bu önemli market oyununu 7-6 skorla kazanan takım Gönüllüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.