Survivor’da market oyununu kim kazandı? 27 Şubat Survivor 2021’de market oyunu ödülü neydi?

Survivor’da market oyununu kazanan belli oldu. Survivor 2021’in sekizinci haftasının market oyunu oynandı. Takım olarak oynanan oyunda kazanan takım, bu hafta farklı iki ödül kazandı. 27 Şubat Cumartesi Survivor 36. bölümde erzak paketini kazanmak isteyen takımlar, müthiş bir mücadele verdi. Takım olarak oyunda yarışmacılar tüm güçleri ile ödülü kazanmaya çalıştı. Peki, Survivor’da market oyununu kim kazandı? Survivor’da market oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 27.02.2021 21:57
Değiştirme Tarihi: 27.02.2021 21:57
Survivor’da market oyununu kim kazandı? 27 Şubat Survivor 2021’de market oyunu ödülü neydi?

TV8’in büyük bir ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler’de bu akşam market oyunu oynandı.  Haftalık erzak paketini almak isteyen iki takımın parkurdaki mücadelesi nefes kesti. Erzak paketi ile birlikte bir ödülün de kazanılacağı market oyunu, takım olarak oynandı. Günün sonunda kazanan takım, ödülü kazanmanın mutluğunu yaşadı. Peki, bu akşam Survivor’da kim kazandı? Survivor 2021’de market oyunu ödülü neydi? İşte 27 Şubat Survivor 36. bölüm market oyunu detayları…

MARKET OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor sekizinci haftasında market oyununu kazanan takım, ayrıca açık artırma oyunu oynayacak. Bununla birlikte içinde Patates, ekmek, peynir ve yağ olan haftalık erzak paketini de alacak.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam oynanan market oyunu, önceki haftalarda olduğu gibi 7 sayı değil 10 sayı üzerinden oynandı. Oyunda bir atıcı ile birlikte parkurda aynı takımdan beş yarışmacı yer alıyordu. İki kişi, atıcının olduğu salı çekerken yolda iki yarışmacı daha biniyordu. Bu şekilde oynanan oyunda atıcı, finalde önce puzzle’ı çözdü ve sonrasında sayı için iki başarılı atış yapması gerekiyordu.

Market oyunu, haftalık erzak paketi nedeniyle müthiş bir heyecan içinde geçti. Temposu yüksek oyunda iki takım da oyuna hakim idi. Karşılıklı alınan sayılar ile oyunda sonuna kadar skorda denge vardı. Bu şekilde nefes kesen karşılaşmaların ekrana geldiği market oyununda skor 9-9 oldu ve kazananı belirlemek için bayrak yarışı yapıldı.

Market oyunu bayrak yarışında en iyi kadın ve erkek yarışmacılar seçildi. Ünlülerde İlayda ve Batuhan olurken Gönüllülerde Ayşe ve Yunus Emre parkura çıktı. Bayrak yarışında final atışlarına önce gelen Gönüllüler takımı, atışlarda avantajı kazandı. Ayşe, rakibinden önce üç başarılı halka atışı yaptı ve Survivor’da market oyununu Gönüllüler kazandı.