Survivor’da market oyununu kim kazandı? 23 Ocak Survivor 2021’de erzak oyunu ödülü neydi?

Survivor 2021’de bu akşam Ünlüler Gönüllüler arasında market oyunu heyecanı yaşandı. Haftada bir kez yapılan ve haftalık erzağın verildiği market oyunu müthiş bir mücadeleye sahne oldu. 23 Ocak Cumartesi Survivor 11. bölümündeki oyunda atıcılar kadar çekiciler de büyük bir görev üstlendi. Nefes kesen mücadelede ara sıra ortam gerildi. Günün sonunda market oyununu kazanan önemli bir ödülü adalarına götürdü. Peki, Survivor’da market oyununu kim kazandı? Survivor 2021’de erzak oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 23.01.2021 21:22
Değiştirme Tarihi: 23.01.2021 21:22
Survivor’da market oyununu kim kazandı? 23 Ocak Survivor 2021’de erzak oyunu ödülü neydi?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam market oyunu büyük heyecana neden oldu. Survivor’da ada yaşamında çok önemli bir besinin verildiği market oyununda borda tutunan yarışmacıyı iki kişi makara yardımıyla çekti. Oyunda inanılmaz bir rekabet vardı. Seslerin yükseldiği, tartışmaların yaşandığı Survivor market oyununda kazanan takım önemli bir ödül kazandı… İşte 23 Ocak Survivor 2021 market oyunu detayları…

ERZAK OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da önemli bir oyun olan erzak oyunu, bu sene market oyunu adıyla oynanıyor. Bu akşam oynanan market oyununu kazanan takıma verilecek erzak paketi patates ve sıvı yağdan oluşuyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam oynanan market oyunu için parkur tamamen suyun içinde yer alıyordu. Hattın başında atıcı olacak iki yarışmacı bir borda tutunuyordu. Hat boyunca onları makara yardımıyla çeken iki arkadaşı yer alıyordu. İnanılmaz güç harcanılan oyunun sonundaki atışlar da yarışmacıları epey zorladı. Ellerindeki kum torbalarını iki aşamalı potadan geçirmek çok kolay olmadı.

Market oyununa iyi başlayan takım Gönüllüler oldu. 2-0 geriye düşen Ünlüler takımı, sonraki beş oyunu alarak 5-2 öne geçti. Bu skor sonrasında ise Gönüllüler toparlandı ve dört oyunu alarak skoru 6-5 yaptı. Son oyunda atıcı olarak Ünlülerden Öykü, Gönüllülerden Aleyna oldu. İki başarılı atışı yapan takımına galibiyeti ve erzak paketini getirecekti. Bu atışı yapan Öykü oldu ve Survivor 2021’de market oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.