Survivor’da market oyununu kim kazandı? 20 Mart Survivor 2021’de market oyunu ödülü neydi?

Survivor’da market oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’de yeni haftada takımlar erzak paketi için karşı karşıya geldi. 20 Mart Cumartesi Survivor Türkiye’de Ünlüler ile Gönüllüler, üçer kişi parkurda dev küreyi engelleri aşırmaya çalıştı. Tam olarak uyum içinde çalışan takım, Survivor’da market oyunu ödülünün sahibi oldu. Peki, bu akşam Survivor’da market oyununu kim kazandı? Market oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 20.03.2021 21:38
Değiştirme Tarihi: 20.03.2021 21:38
Survivor’da market oyununu kim kazandı? 20 Mart Survivor 2021’de market oyunu ödülü neydi?

Ekranların sevilen yarışması Survivor Türkiye 2021’de bu akşam market oyunu heyecanı yaşandı. 11. haftasına giren yarışmada takımlar, erzak paketini alabilmek için parkurda müthiş bir mücadele verdi. Takım olarak oynanan market oyununda bu akşam metal çubuklardan oluşturulmuş dev küreler ile engelleri aşmaya çalışan yarışmacıların mücadelesi nefes kesti. Günün sonunda market oyununu kazanan takım belli oldu. Pek, 20 Mart Survivor 2021’de market oyununu kim kazandı? Erzak paketinde neler vardı? İşte market oyununda yaşananlar…

MARKET OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu haftanın market ödülünü Trendyol’un Instagram hesabında yapılan anketle seyirciler tarafından belirlendi. Market oyununu kazanan takıma verilecek erzak paketinde tereyağ, salça, makarna, kuru soğan yer alıyor.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam market oyunu için takımlar üçer yarışmacı ile parkura çıktı. Devasa küpü bu üç yarışmacı parkurda tüm engelleri aşırmaya çalıştı. Finalde ise atıcı, yan yana dizilmiş beş adet küpü toplarla düşürmeye çalıştı. Market oyunu müthiş bir mücadele içinde geçti. Haftalık erzak paketini almak isteyen iki takımın mücadelesi nefes kesti. Yarışmacıların varını yoğunu ortaya koyduğu oyunda 10-7 skorla kazanan Gönüllüler, market oyunu ödülünün sahibi oldu.