Survivor’da market oyununu kim kazandı? 17 Nisan Survivor 2021’de market oyunu ödülü neydi?

Survivor’da market oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor’da ilk kez oynanan parkurda Ünlüler ile Gönüllüler arasında nefes kesen bir market oyunu mücadelesi yaşandı. Yine takım olarak oynanan oyun iki aşamalı olarak ekrana geldi. Günün sonunda oyunu kazanan takım, güzel bir erzak paketi kazandı. İşte 17 Nisan Survivor 2021 market oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 17.04.2021 21:39
Değiştirme Tarihi: 17.04.2021 22:12

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021, her bölümü ile farklı bir heyecan yaşatmaya devam ediyor. 15. haftanın erzak paketini almak isteyen Ünlüler ile Gönüllüler, ilk defa oynanan parkurda takım olarak oynadı. 17 Nisan Cumartesi akşamı ekrana gelen Survivor market oyunu büyük bir mücadeleye sahne oldu. Peki, bu akşam Survivor’da market oyununu kim kazandı? Survivor’da market oyunu ödülü neydi?

MARKET OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu akşam Survivor 2021’de market oyununu kazanan takımın alacağı pakette turşu, yeşil mercimek ve salça bulunuyor. Ayrıca iki başına ikişer sosis kazanacaklar.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor Türkiye’de çok farklı ve çok heyecanlı bir market oyunu oynandı. Haftalık erzak paketini kazanmak için iki takım, Survivor’da ilk defa oynanacak bir parkurda karşı karşıya geldi. Bu sezon Survivor’da Ünlüler takımı, sadece 4 kez kazandıkları market oyununu almak istiyorlardı. Oyunda ilk olarak sapan ile topları arkadaşına doğru atıyor. Arkadaşı da topu yakalamaya çalışıyordu. İlk etapta kaç top tutarlarsa atıcı olan yarışmacı, o kadar top ile atış yapabiliyor. Toplar bitince yine aynı sayıda top alabiliyordu. İkinci etapta ise atıcı, tutulan toplar ile karşısındaki dört adet hedefi düşürmesi gerekiyordu. Oyuna iyi başlayan Ünlüler oldu. Fakat Gönüllüler aradaki farkı kapatıp öne geçmeyi başardı. Nefes kesen mücadelede skor 6-6 olunca en iyi mücadelesi ekrana geldi. Ünlülerden İsmail – Melis, Gönüllülerden Steven – Ayşe parkura çıktı. Atıcılar ise İsmail ile Steven idi. Altı tane top devrilmesi gereken bayrak yarışında son topta İsmail hedefi devirdi ve market oyununu kazanan Ünlüler oldu. Böylece Ünlüler takımı, dört hafta sonra market oyununu kazanmış oldu.