Survivor’da market oyununu kim kazandı? 13 Mayıs Survivor 2021 market oyunu ödülü neydi?

Survivor’da market oyununu kazanan bu akşam belli oldu. Survivor 2021’in 13 Mayıs Perşembe bölümünde Mavi takım ve Kırmızı takım, market oyununda karşılaştı. 92. Bölümde oynanan market oyununda haftalık erzak paketini almak isteyen takımların mücadelesi nefesleri kesti. Peki, bu akşam Survivor’da market oyununu kim kazandı? Market oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 13.05.2021 22:36
Değiştirme Tarihi: 13.05.2021 22:36
Survivor’da market oyununu kim kazandı? 13 Mayıs Survivor 2021 market oyunu ödülü neydi?

Sevilen yarışma Survivor 2021’de 19. hafta başladı. Yeni hafta ile birlikte Mavi takım ve Kırmızı takım, market oyununda karşı karşıya geldi. İki takım yarışmacıları da market oyununu kazanarak erzak paketini elde etmeye çalıştı. 13 Mayıs Perşembe Survivor bölümünde market oyunu, takım oyunu değil bireysel oynandı. Peki, Survivor’da market oyununu hangi takım kazandı? Market oyunu ödülü neydi? İşte Survivor market oyununda yaşananlar…

YENİ HAFTANIN KAPTANLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da yeni haftanın kaptanları için market oyunu öncesinde oylama yapıldı. Kırmızı takımda Aleyna Kalaycıoğlu, Mavi takımda Steven kaptan oldu.

MARKET OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da bu akşam market oyununu kazanan takım; kıyma, patates, domates, soğan olan erzak paketini kazanacak.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Market oyunu öncesinde oynanan avantaj oyununu Mavi takım kazandı. Survivor 2021 yarışmacıları, market oyununda havuz, ipli denge tahtası gibi zorlu birçok engeli aşması gerekiyordu. Finalde ise iki delikten sokulması gereken dört top atışı vardı.

Market oyununda iyi başlayan Kırmızı takım oldu. 3-0 geriye düşen Mavi takımın ilk sayısı, atışlarda dörtte üç yapan Merve aldı. Sonraki karşılaşmada Poyraz, aralarında tatlı rekabet olan Berkay’ı yenerek farkı bire düşürdü.

Survivor’da önemli oyunda karşılıklı sayılar alınmaya başladı. Skor 5-5 olunca oyunun ikinci yarısı için eşleşmeler yapıldı. İkinci tur eşleşmelerinde Mavi takım, üst üste dört karşılaşmadan galip ayrıldı ve skoru 9-5 yaptı. Sonraki oyunda Berkay’ın kazanması ile skor 9-6 oldu. Devamında parkura İsmail ile Steven çıktı. Parkurun hızlı ismi Steven, karşılaşmayı kazanmayı başardı. Böylece 10-6 skorla market oyununu Mavi takım kazandı.