Survivor’da market oyununu kim kazandı? 13 Mayıs Survivor 2021 Anlat Bakalım oyunu ödülünü kim kazandı?

Survivor 2021’de bu akşam market oyunu ve Anlat Bakalım oyunu heyecanı yaşandı. Survivor’da geçen hafta yeni kurulan Mavi takım ile Kırmızı takım arasındaki mücadeleler heyecanla izlendi. Dokunulmazlık oyunları sonrasında SMS sıralaması ile adaya veda eden Sergen oldu. Survivor Türkiye’de bu akşam iki takım, market oyunu ve Anlat Bakalım oyununda karşı karşıya geldi. Oyunlar öncesi yeni haftanın takım kaptanları belirlendi. Haftalık erzak paketi için verilen mücadele sonrasında Anlat Bakalım’da yine eğlenceli, keyifli diyaloglar ekrana geldi. Peki, 13 Mayıs 2021 Survivor’da market oyunu ve Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Market oyunu ve Anlat Bakalım oyunu ödülü neydi? İşte Survivor 92. yeni bölüm detayları…

Yayınlanma Tarihi: 13.05.2021 23:55
Değiştirme Tarihi: 14.05.2021 00:22

Ekranların en çok izlene yarışması Survivor 2021’de heyecan Mavi takım ve Kırmızı takım mücadelesi ile devam ediyor. Ünlüler Gönüllüler takımları karıştırılması ile oluşan iki takım arasında kıyasıya mücadele büyük merak içinde izlendi. Eski takım arkadaşlarının rakip olarak çekiştiği Survivor Türkiye’de SMS sıralaması ile yarışmaya veda eden isim Sergen oldu. 13 Mayıs Perşembe Survivor 92. bölümde Mavi takım ve Kırmızı takım, haftalık erzak için market oyununda karşılaştı. Parkurdaki kıran kırana mücadele sonrasında Anlat Bakalım oyununda keyifli anlar yaşandı, kahkahalar havada uçuştu. Takımlar, oyunlar öncesinde yeni hafta için kaptanlık seçimi yaptı. Peki, bu akşam Survivor’da market oyununu kim kazandı? Anlat Bakalım oyununu hangi takım kazandı? Survivor yeni bölüme dair detaylar ve gelişmeler haberimizde.

19. HAFTANIN TAKIM KAPTANLARI KİMLER OLDU?

Survivor'da yeni haftanın takım kaptanları için oylama yapıldı. Market oyunu öncesinde yapılan oylamada Kırmızı takım Aleyna Kalaycıoğlu, Mavi takımda Steven kaptan seçildi.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021'de market oyunu için oynanan avantaj oyununa Kırmızı takımdan Berkay ve Aleyna Kalaycıoğlu, Mavi takımdan Poyraz ve Merve çıktı. Müthiş mücadelede galip gelen Mavi takım, seçim avantajını elde etti.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021'de market oyunu, önceki oyunlara göre yedide değil onda bitecek. Oyunda parkurda türlü engelleri aşan yarışmacılar, finalde dört top atışını başarılı bir şekilde yapması gerekiyor. Oyuna iyi başlayan Kırmızı takım, 3-0 öne geçti. Fakat bu skoru uzun süre koruyamadı. Poyraz ve Merve'nin aldığı sayılar ile farkı bire indi. Sonrasında ise karşılıklı alınan sayılar ile skor 5-5 oldu.

Market oyunu ikinci tur eşleşmeleri sonrasında parkurda Mavi takım rüzgarı esmeye başladı. Üst üste dört karşılaşmayı kazanan Mavi takım, skoru 9-5 yaptı. Berkay'ın Dora'yı yenmesi ile fark üçe indi. Ama sonraki karşılaşmada Steven, İsmail karşısında galip gelmesi ile skor 10-6 oldu. Ve Mavi takım, market oyununu kazanan takım oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’ın en sevilen oyunu Anlat Bakalım oyunu, yarışmacılara da izleyenler de keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. Anlat Bakalım oyununda takımlardan iki yarışmacı sahneye çıktı. Birisi kelimeyi anlatırken diğeri tahmin etmeye çalıştı. Oyunda skor 6-6'ya gelince en iyiler mücadelesine geçildi. Mavi takımda Dora ve Merve, Kırmızı takımda Batuhan ile Berkay çıktı. Dora ile Merve, 9 kelime bilerek günün rekorunu kırdılar. Aynı zamanda bu karşılaşmayı da kazandılar. Böylece Mavi takım, 7-6 skorla Anlat Bakalım oyununu kazandı.

ANLAT BAKALIM ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor'da bu akşam Anlat Bakalım oyununu kazanan takım, ıspanaklı börek yiyecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.