Survivor’da market oyununu kim, hangi takım kazandı? 4 Mart Survivor 2021’de market oyunu ödülü neydi?

Survivor’da market oyununu kazanan belli oldu. 4 Mart Survivor 2021 yeni bölümde ödül oyunu sonrasında market oyunu oynandı. Survivor Türkiye 40. bölümde Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, oyunu kazanıp ödülde istedikleri yiyeceği almak için parkurda inanılmaz bir mücadele ortaya koydu. Peki, Survivor’da market oyununu kim kazandı? Market oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 05.03.2021 00:21
Değiştirme Tarihi: 05.03.2021 00:53

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de bu akşam market oyunu heyecanı yaşandı. Survivor’ın 4 Mart Perşembe akşamı ekrana gelen 40. Bölümde market oyunu ödülü, yarışmada bir ilk oldu. Kazanan takım, istediği ürünü seçebilecekti. Haftalık erzak paketini almak isteyen Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasındaki mücadele müthiş bir heyecan içinde geçti. Takım olarak oynanan ve koordinasyonun çok önemli olduğu market oyunu detayları haberimizde.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da bu haftanın market ödülü bir ilk oldu. Kazanan takım, beş çeşit ürün içinde seçim yapmaları gerekiyordu. Pakette yer alan ürünler ise domates, ekmek, yumurta, fıstık ezmesi, biber idi.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam market oyununda yarışmacıların uyumu çok önemli idi. Parkurda takımlardan dörder yarışmacı parkura çıkıyordu. İkisi sağda ikisi solda iplerle tutturulmuş levha üzerinde dört tane topu düşürmeden taşımaları gerekiyordu. Eğer topları düşürürlerse toplayıp yeniden başlamaları gerekiyordu. Oyunun başında üstünlüğünü koyan Gönüllüler takımı, skoru 6-1’e getirdi. Günün sonunda ise Gönüllüler takımı, 7-2 skorla market oyununu üst üste 6. kez kazanmış oldular. Gönüllüler takımı, market oyunu ödülü olarak ekmek ve fıstık ezmesi yanında domatesi seçti.

YENİ HAFTANIN KAPTANLARI KİMLER OLDU?

Survivor’ın 8. haftasında takım kaptanları için oylama yapıldı. Ödül oyunu öncesinde iki takımın yarışmacıları, kaptan olmasını istediği kişiyi söyledi. Ünlülerden adı en fazla söylenen Barış, bir kez daha kaptan oldu. Gönüllüler takımı ise bir değişiklik yaparak kadın yarışmacının kaptan olmasını istedi. Takımın birleştiği isim ise Hanzade oldu.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021 ödül oyunu öncesinde avantaj oyununa çıktı. Avantaj oyunu için takımlar, 2 kadın bir erkek yarışmacı belirledi. Ünlülerden Batuhan, Merve ve Melis seçilirken Gönüllülerde Yunus Emre, Ayşe, Aleyna Kalaycıoğlu çıktı parkura. Atıcılar ise Batuhan ile Ayşe idi. Atışlarda dört başarılı halka atışını önce yapan Ayşe, takımına seçim avantajını kazandırdı.

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor Türkiye’de kazanan takımın yarışmacılarının giysileri ve nevresim takımları, Ariel Oxi Ekstra Hijyen ile yıkanacak. Ayrıca kazanan takım, patates püresi ve patlıcanlı köfte yeme şansına erişecek.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam oynanan ödül oyununda yarışmacıları sevilen ama zorlu bir parkur bekliyordu. Kaydırakla başlayan, havuzlu, denge tahtalı ve sürünmeli birçok engelden oluşan parkurun finalinde atışlarda üç halkayı çengele geçirmeleri gerekiyordu. Gönüllülerde Poyraz, sakatlığı nedeniyle oyunda yer alamadı. Buna karşılık Ünlüler takımı da Sergen’i oyun dışında bıraktı.

Oyunda heyecan baştan sona kadar artarak devam etti. Ünlülerin 7-4 yaptığı skoru Gönüllüler 7-6’ya getirerek oyun için yeniden umutlandılar. Sonrasında karşılıklı alınan sayılar ile aradaki fark devam etti. Yunus Emre’nin kazanmasıyla yeniden umutlanan Gönüllüler, son oyunda Melis’in atışları ile yıkıldı. Günün sonunda 10’a 8 skorla ödül oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.