Survivor’da market oyununu kim, hangi takım kazandı? 10 Nisan Survivor 2021’de market oyunu ödülü neydi?

Survivor’da market oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’de bu akşam takımlar, 14. haftanın market oyunu için karşı karşıya geldi. 10 Nisan Cumartesi günü oynanan market oyununda erzak paketini kazanmak için yarışmacılar parkurda kıyasıya mücadele etti. Peki, Survivor’da market oyununu kim kazandı? Survivor’da market oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 10.04.2021 21:45
Değiştirme Tarihi: 10.04.2021 22:24

Ekranların en çok izlenen ve ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2021’de market oyunu heyecanı yaşandı. Survivor Türkiye’de bu akşam 14. haftanın market oyunu kıran kırana mücadele sahne oldu. Benchler arasında sözlü tartışmaların yaşandığı market oyununda kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor’da market oyununu hangi takım kazandı? Ödül neydi? İşte Survivor market oyunu detayları…

MARKET OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da bu akşam market oyununu kazanan takım; kuru fasulye, salça, kuru soğan olan erzak paketini kampına götürecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021’de 14. haftanın market oyununda yarışmacılar, klasik salıncak oyununu oynadı. Bu oyunda, atıcı olan yarışmacı salıncağa biniyor. Bir arkadaşı onu sallarken üç başarılı basket atışı yapması gerekiyordu. Bir arkadaşı ise topları toplayıp atıcı olan arkadaşına veriyordu. Gönüllüler takımında sakatlığı süren Poyraz, oyunda yer almadı. Ona karşılık Ünlüler takımından dışarıda bırakılan isim Sergen idi. Eşleşmeler sonrasında ise Dora ve Aleyna Çalışkan ilk turda dışarıda kaldı. Takım oyununda mücadeleyi 7-4 skorla kazanan Gönüllüler takımı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.