Survivor’da market oyununu hangi takım kazandı? 13 Şubat Survivor 2021’de erzak ödülü neydi?

Survivor’da market oyununu kim kazandı belli oldu. 13 Şubat Cumartesi Survivor 26. bölümde haftalık erzak paketi için takımlar market oyununda karşı karşıya geldi. Oyundan önce Murat Ceylan, erzak paketinde neler var açıkladı. Ünlüler ile Gönüllüler, adadaki açlık mücadelesinde önemli olan market oyununu kazanmak için parkurda kıyasıya mücadele ettiler. Peki, Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor 2021’de erzak ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 13.02.2021 21:30
Değiştirme Tarihi: 13.02.2021 21:30
Survivor’da market oyununu hangi takım kazandı? 13 Şubat Survivor 2021’de erzak ödülü neydi?

Her bölümü ile ayrı bir heyecan yaşatan Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasında market oyunu mücadele ekrana geldi. Haftalık erzak paketini almak isteyen iki takımın yarışmacıları, takım olarak çalıştıkları parkurda en çok atışlarda zorlandılar. Kıran kırana mücadelede günün sonunda market oyununu kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor’da haftanın market ödülü neydi? 13 Şubat Survivor 2021’de erzak ödülü neydi?

ERZAK ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu haftanın market ödülü un ve yağ oldu.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam market oyununda parkurda takımlardan ikişer kişi çıktı. Bir el arabasını parkurda çeşitli engellerden taşımaya çalıştı. Aynı zamanda parkurdaki küpleri ve iki tane halkayı da arabaya koyup finale kadar düşürmeden taşıdılar. Atışlarda ise iki çubuğa sayılı küpleri sırasıyla dizmeleri ve sonra iki halkayı bu çubuklara geçirmeleri gerekiyordu.

Survivor market oyunu inanılmaz mücadelelere sahne oldu. Geriden gelip oyun kazananlar, küpleri yanlış taktığı için önde olduğu oyunu kaybedenler bu akşam market oyununun galibini belirledi. Ünlülerin 5-4 önde olduğu oyunda en iyi erkek ve kadın yarışmacılar belirlendi. Son üç oyunda başarılı olan Gönüllüler takımı, 7’ye 5 market oyununu kazandı. Böylece üç hafta üst üste bu oyunu kazanmayı başardı.