Survivor’da market oyununu, dokunulmazlığı kim kazandı? 27 Şubat Survivor 2021'de ilk eleme adayı kim oldu?

Survivor Türkiye’de 8. haftanın market oyununu ve 1. dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Kıyasıya mücadelenin sürdüğü Survivor 2021'de çift ödüllü market oyunu, müthiş bir mücadeleye sahne oldu. Market oyunu sonrasında çok önemli dokunulmazlık oyunu oynandı. Nefes kesen karşılaşmaların olduğu dokunulmazlık oyununda kazanan takım, eleme stresi yaşamaktan kurtuldu. Peki, bu akşam Survivor’da ilk dokunulmazlığı kim kazandı? Market oyununu hangi takım kazandı? Ada konseyinde neler yaşanacak, eleme adayı kim oldu? Diskalifiye oldu mu?

Yayınlanma Tarihi: 28.02.2021 01:03
Değiştirme Tarihi: 28.02.2021 01:04

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde market oyunu ve 1. dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Survivor Türkiye’nin sekizinci haftası mücadelesi market oyunu ve dokunulmazlık oyunu ile devam etti. Survivor son bölümde ödül oyunu sırasında yaşanan kavga ada konseyinde gündeme gelecek. Acun Ilıcalı, Ünlüler takımından Çağrı’nın hareketini hatırlatarak onu uyarıyor. Fragmandaki bu sahne, izleyicilere “Acaba diskalifiye mi olacak?” diye meraklandırıyor. 27 Şubat Cumartesi Survivor 36. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında market oyunu ve dokunulmazlık oyunu oynandı. Market oyununu kazanan takım, erzak paketi ile birlikte açık artırma oyunu oynama şansını kazandı. Sonrasında ise nefes kesen dokunulmazlık oyunu mücadelesi ekrana geldi. Peki, bu akşam Survivor’da market oyununu kim kazandı? İlk dokunulmazlığı hangi takım aldı? Ada konseyinde neler yaşandı, diskalifiye oldu mu? Haftanın ilk eleme adayı kim oldu? Survivor yeni bölüme dair detaylar haberimizde.

MARKET OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor'da bu haftanın market oyunu ödülü iki farklı ödül içeriyordu. Acun Ilıcalı, bu hafta market oyununu kazanan takım; patates, ekmek, peynir ve yağ içeren erzak paketini alacak. Ayrıca market oyununu kazanan takımın yarışmacıları, açık artırma oyunu oynayacak.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de 8. haftanın market oyunu bu akşam ekrana geldi. Haftalık erzak paketi için takımlar parkurda kıyasıya mücadele verdi. Bu haftaki market oyunu farkı ise kazanan takım erzak paketi ile birlikte açık artırma oyunu oynama şansını kazanacaktı. Ödülün büyüklüğü ile takımların parkurdaki mücadelesi kıran kırana geçti. Aynı takımdan beş kişi, parkurda sayıyı almak için mücadele etti. Atıcı ile birlikte parkurda katılan iki kişinin olduğu salı çeken iki kişi vardı. Finalde ise yarışmacılar önce puzzle'ı çözdü, sonrasında iki halka atışı yapmaları gerekiyordu. Başa baş geçen oyunda skorda denge oyunun sonuna kadar geldi. Bu şekilde oynanan oyunda skor 9-9 olunca en iyi kadın ve erkek yarışmacılar belirledi. Ünlülerde İlayda ve Batuhan, Gönüllülerde Ayşe ve Yunus Emre çıktı.

Nefeslerin tutulduğu market oyunu bayrak yarışında önce kadın yarışmacılar, parkuru tamamladı. Sonrasında sal geriye çekilecek ve erkek yarışmacı binecek, O da parkuru tamamladıktan sonra atıcılar devreye girecekti. Üç başarılı atışı yapan yarışmacı, takımına market oyununu kazandıracaktı. Gönüllülerde Ayşe, Ünlülerde ise Batuhan atıcı oldu. Bayrak yarışında atışa önce gelen Gönüllüler takımı, atışları avantajlı yaptı. Ayşe, üç başarılı atışı yaparak takımına beşinci kez üst üste market oyununu kazandırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA AVANTAJI KİM KAZANDI?

Survivor yeni bölümde avantaj oyununa takımlardan ikişer kadın ve birer erkek yarışmacı çıktı. Aşağıdaki gibi eşleşen yarışmacılar, parkurda mücadeleye başladı. Gönüllüler takımı, atışlara önce başladı. Steven ve Batuhan atıcı olarak yer alıyordu. 4 sembolün devrilmesi gereken oyunda yarışmacılar, platformun devrilmesi ve yeniden toplamak için çok uğraştı. Fianlde atışları başarılı olan Steven, Gönüllüler takımına dokunulmazlık oyununda seçim avantajını kazandırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021'de kıyasıya bir dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Takımlar, ada konseyine rahat çıkmak, adada kalma sürelerini uzatmak için dokunulmazlığı kazanmaya çalıştı. Oyunun seyrini finaldeki atışlar değiştirdi. Finalde dört sembolü devirmek zorunda olan yarışmacılar, platformu da devirmemeleri gerekiyordu. Fakat deviren yarışmacı, platformu yeniden düzenlemek zorunda kaldı. Oyunun ilk yarısı, karşılıklı alınan sayılar ile ortada gidiyordu. Skor Ünlüler lehine 5-3 iken Gönüllülerden müthiş bir atak geldi. Ve yedi karşılaşmayı üst üste alarak dokunulmazlık oyununun ilkini kazanmayı başardı.

SURVİVOR’DA HAFTANIN İLK ELEME ADAYI NE OLDU?

Survivor'da bu akşam dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı oldu. Ada konseyinde yapılan oylamada ismi yazılan yarışmacılar Öykü, Doğan, Çağrı ve Melis oldu. Bu isimler arasında adı en çok yazılan Öykü, haftanın ilk eleme adayı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

ADA KONSEYİNDE ÇAĞRI'YA SERTLİK UYARISI!

Survivor son bölümdeki ada konseyinde ödül oyunu sırasında yaşanan kavga gündeme geldi. Acun Ilıcalı, Çağrı'yı dinledikten sonra "Yaptığın hareket Survivor kuralları dışında. Bazı şeyleri farketmen lazım. Burası senin sinirinin deşarj yeri de değil. Yarışmacı grubunda o enerjisi hissetmeyelim. Ayırma değil el ile hareketin bizim standartlara göre fazla" diyerek uyardı.

Haber ile ilgili metin girin!.