Survivor’da market oyunu ve ödül oyununu hangi takım kazandı? 3 Haziran Survivor 2021’de ödülü kazanan takım

Her bölümü ile farklı heyecan yaşatan Survivor 2021’de bu akşam market oyunu ve ödül oyunu ekrana geldi. Survivor Türkiye’de Kırmızı takım, Mavi takımın kampına gitti ve takımlar, aynı kampta yaşamaya başladı. 3 Haziran Perşembe Survivor yeni bölümde Mavi takım ile Kırmızı takım, market oyunu ve ödül oyunu için karşı karşıya geldi. 110. bölümde takımlar arasındaki müthiş mücadele sonunda kazanan güzel bir ödülün sahibi oldu. Peki, bu akşam Survivor’da market oyunu ve ödül oyununu kim kazandı? Survivor’da ödül ne idi? Survivor yeni bölüme dair merak edilenler haberimizde.

Yayınlanma Tarihi: 03.06.2021 23:48
Değiştirme Tarihi: 04.06.2021 00:41

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021’de sezon finaline az bir zaman kaldı. Şampiyonluk için Mavi takım ve Kırmızı takım altında mücadele veren yarışmacılar, parkurda en iyi performanslarını sergiliyor. Survivor Türkiye’nin 3 Haziran Perşembe akşamı ekrana gelen 110. bölümünde adalar birleşti ve iki takım artık Mavi takım kampında kalmaya başladı. Sonrasında ise Mavi takım ile Kırmızı takım, market ve ödül oyununda karşı karşıya geldi. Son sekize kalan yarışmacılar, ödülü kazanmak için büyük mücadele verdi. Günün sonunda Survivor’da market oyunu ve ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Peki, bu akşam Survivor’da ödül ne idi? Survivor 2021 ödül oyununa dair tüm gelişmeler, detayları haberimizde...

ADALAR BİRLEŞTİ!

Survivor 2021’de yeni dönem bu akşam başladı. Survivor Türkiye’de son sekize kalan isimler bundan sonra aynı kampta yaşayacak. Kırmızı takım, Mavi takımın kampına yerleşti. Ve takımlar aynı adada yaşamaya başladı. iki takım arasındaki konuşma sonrasında takımlar, ayrı barakalarda kalmak üzere anlaştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

HAFTANIN KAPTANLARI KİMLER OLDU?

Survivor 23. haftasında takımlar oylama ile kaptanlarını seçti. Kırmızı takım kaptanı İsmail Balaban, Mavi takım kaptanı Ayşe oldu.

SURVİVOR'DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021'de bu akşam ilginç bir market oyunu oynandı. Market oyununda parkurun başında küpler, üzerindeki simgelerle sırasına göre ezberlenmesi gerekiyordu. Sonrasında engelleri aşan yarışmacılar, finalde küpleri aynı sıra ile dizmeleri lazım. Eğer dizilim yanlış olursa yarışmacı, ilk olarak orada yanlışını düzeltmeye çalıştı. Ama hatırlayamazsa başa toprak yoldan dönüp finale yine havuzu geçmesi gerekecekti. Bu şekilde oynanan oyunda Kırmızı takım, önde götürdüğü oyunda skoru 8-3 yaptı. Mavi takım ise geriden geldiği oyunda rakibi ile aradaki farkı bire indirmeyi başardı. Sonraki iki oyunda kazanan Kırmızı takım, market oyununu 10-7 skorla kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

ÖDÜL NE?

Survivor'da bu akşam oyunu kazanan takım, Obsesso marka soğuk kahve çeşitlerini deneyimleyecek. Sonrasında müthiş bir villaya götürülecek yarışmacıları, güzel bir havuz partisi bekliyor olacak.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam ilginç ve eğlenceli bir ödül oyunu ekrana geldi. Survivor'da yarışmacılar, parkurda iki kez makaralar içinde döndükten sonra denge tahtasından geçmeye çalıştı. Finalde ise uzun platform üzerine dizili küpler, Hindistan cevizi ile düşürmeye uğraştılar. Ödül oyununa iyi başlayan Kırmızı takım oldu ve 5-2 yaparak ödülün tadına bakma fırsatını yakaladı. Devamında ise Mavi takımın üst üste sayıları geldi. Ve skorda 6-6 eşitlik yakalandı. Kırmızı takımın farkı ikiye çıkardığı fakat Mavi takımın mücadeleyi bırakmayıp farkı kapattığı oyun, bayrak yarışına kaldı

Ödül oyununda bayrak yarışına Mavi takım Ayşe ve Poyraz, Kırmızı takım İsmail ve Aleyna ile çıktı. Soluk kesen bayrak yarışında Poyraz, az bir farkla atışlara geldi. Bu avantajı iyi değerlendiren Poyraz, 10 küpü rakibinden önce devirdi. Ve 10-9 skorla ödül oyununu Mavi takım kazandı.