Survivor’da kim elendi? Ödül oyununu kim kazandı? 1 Nisan Survivor 2021 SMS sıralaması ile veda eden isim!

Survivor’da bu hafta kim elenecek oldukça merak ediliyordu. Survivor 2021’da müthiş geçen birleşme partisi sonrasında yarışmacılar ada hayatına geri döndü. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, iki dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Birer kez kazandıkları oyunlar sonrasında Öykü, Hanzade ve Aleyna Çalışkan eleme adayı oldu. Bu akşam, SMS birincileri tarafından söylenen iki isim ile birlikte halk oylamasına göre yarışmaya veda eden isim ortaya çıktı. 1 Nisan Perşembe Survivor 60. bölümünde eleme konseyi öncesinde oynanacak ödül oyununu kim kazandı? Survivor’da kim elendi? Survivor Türkiye 12. hafta SMS sıralaması ve yeni bölüme dair detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 01.04.2021 22:59
Değiştirme Tarihi: 02.04.2021 00:54

Sevilen yarışma Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de rekabet ile birlikte heyecan artmaya devam ediyor. Survivor 2021’de bu akşam takımlar ilk olarak ödül oyununda karşı karşıya geldi. Birleşme partisi sonrasında daha zengin ödüllerin verildiği oyunlar, yüksek mücadeleye sahne oluyor. Sonrasında ise eleme konseyi ekrana geldi. Bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununda Ünlüler ve Gönüllüler, birer kez kazanmıştı. Eleme adayları ise Öykü, Aleyna Çalışkan ve Hanzade olmuştu. Bu akşam açıklanan Ünlüler SMS birincisi ve Gönüllüler SMS birincisi tarafından haftanın 4. ve 5. eleme adayları açıklandı. 1 Nisan 2021 Perşembe Survivor yeni bölümde eleme konseyinde beş eleme adayı arasında elenen isim, 12. hafta SMS sıralaması ile belli oldu. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor’da kim elendi, kim veda etti? SMS birincileri kim oldu? İşte Survivor 60. bölümde yaşanacaklar…

YENİ HAFTANIN TAKIM KAPTANLARI KİMLER OLDU?

Survivor yeni bölümde ödül oyunu öncesinde takım kaptanlığı için oylamada yapıldı. Ünlüler takımında Merve, Gönüllüler takımında Ayşe kaptanlığa seçildi. İki yarışmacı da ilk defa kaptanlık yapacak.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021 tüm heyecanıyla devam ederken takımlar, bu akşam ödül oyununda karşılaştı. Survivor Türkiye’de birleşme partisi sonrasında verilen ödüller artmaya başladı. Bu akşam oynanacak ödül oyununda kazanan takım; dürüm et döner, patates kızartması ve içecek kazanacaktı. Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı arasında büyük bir mücadeleye sahne oldu. Denizde başlayan parkurda denge tahtası, salıncak ve birçok farklı engel vardı. Müthiş rekabette skor Ünlüler ve Gönüllüler arasında gitti geldi. Son dört oyun için en iyiler seçildi. Bu isimler Ünlülerden İsmail, Melis, Dilara ve Çağrı oldu. Gönüllüler ise Steven, Poyraz, Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe seçilen isimler oldu. Son dört oyunu üst üste kazanan Gönüllüler, 10-8 skorla ödül oyununu kazanan takım oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SMS BİRİNCİLERİ KİM OLDU, KİMİ ELEME ADAYI GÖSTERDİ?

Survivor’da birleşme partisi sonrasında oynanan iki dokunulmazlık oyununda takımlar birer kez galip geldi. İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımının Pazartesi akşamı yaptığı ada oylamasında iki eleme adayı çıktı. İsimleri aynı sayıda yazılan Hanzade ve Aleyna Çalışkan, 1. ve 2. eleme adayı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

İkinci dokunulmazlık oyununu Ünlüler kaybetti. Salı akşamı yapılan ada oylamasında ismi en çok yazılan Öykü, 3. eleme adayı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Bu akşam, Ünlüler ve Gönüllüler SMS birincileri açıklandı. Gönüllüler SMS birincisi Poyraz, 4. eleme adayı olarak Aleyna Kalaycıoğlu'nu gösterdi. Ünlüler SMS birincisi İsmail ise 5. eleme adayı olarak Çağrı'nın ismini söyledi. Böylece bu haftanın eleme adayları; Hanzade, Aleyna Çalışkan, Öykü, Aleyna Kalaycıoğlu, Çağrı oldu.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da bu akşam SMS birincileri tarafından söylenecek iki isim ile birlikte haftanın eleme adayları belli oldu. Hanzade, Aleyna Çalışkan, Öykü, Aleyna Kalaycıoğlu ve Çağrı haftanın eleme adayları oldu. Bu beş eleme adayı arasında SMS sıralamasına göre en az oyu alan Öykü Çelik, Survivor hayallerine veda etti.

Haber ile ilgili metin girin!.