Survivor’da kim elendi, ödül oyununu kim kazandı? 25 Mayıs Survivor Türkiye – Yunanistan büyük ödül oyunu!

Survivor 2021’de bu akşam yarışmaya veda eden isim belli oldu. Survivor yeni bölünde ilk olarak Türkiye ve Yunanistan ekipleri karıştı ve ödül oyunu oynandı. 25 Mayıs 2021 Salı özel bölümde Survivor Türkiye ve Survivor Yunanistan takımları birleşti. 102. bölümde Türk ve Yunan Survivor Kırmızı ile Mavi takımları karıştı. Sonrasında dokuzar kişi olan takımlar, büyük ödül için kıyasıya mücadele verdi. Ödül oyunu sonrasında eleme konseyi ekrana gelecek. Ve SMS sıralaması ile elenen isim açıklandı. Peki, Survivor’da kim elendi? Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Büyük ödül neydi? Survivor yeni bölüme dair tüm detaylar, gelişmeler…

Yayınlanma Tarihi: 25.05.2021 17:53
Değiştirme Tarihi: 26.05.2021 00:40

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de bu akşam eleme konseyi ve büyük ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor Türkiye ve Survivor Yunanistan takımlarının bir araya geleceği büyük ödül oyunu büyük bir heyecanla bekleniyordu. 25 Mayıs 2021 Salı akşamı, Türkiye ve Yunanistan Survivor kırmızı ile mavi takımları karıştı. Birleşen takımlar, helikopterler başlayan büyük ödülü kazanmak için parkurda kıran kırana mücadele verdi. Survivor 102. bölümde merakla beklenen eleme konseyinde SMS birincileri kimler olacak, Survivor’da kim elenecek belli oldu. Survivor’da bu hafta kimler eleme adayı oldu? Survivor’da SMS birincileri kimler oldu, kimleri aday gösterdi? Survivor 2021’de büyük ödül oyununu hangi takım kazandı? Ödül neydi? Survivor yeni bölüme dair merak edilenler haberimizde.

BÜYÜK ÖDÜL NEYDİ?

Survivor 2021’de bu akşam ödül oyununu kazanan takım, oyun alanından iki helikopter ile alınacak. Helikopter ile ilk olarak Dominik'in güneyinde rafting yapmaya gidecek. Ardından güzel bir piknik yapacaklar. Son olarak geceyi muhteşem bir villada geçirecekler. Son olarak selfielerini kendi Instagram hesaplarından paylaşabilecek. Aynı zamanda paylaşılan selfie’ler arasında en iyi seçilecek ve ayrı bir ödül verilecek.

SURVİVOR’DA TÜRKİYE – YUNANİSTAN BÜYÜK ÖDÜL OYUNU

Survivor 20212’de bu akşam Türkiye ve Yunanistan ekiplerinin karışması merakla bekleniyordu. İki yarışmanın Kırmızı ile Mavi takımları bir araya geldi. Ortaya dokuzar kişilik takımlar çıktı. Parkurda kıyasıya mücadele yaşandı. Ödül oyununa iyi başlayan Kırmızı takım oldu ve 3-0 öne geçti. Sonrasında karşılıklı sayılar ile skor 6-2'ye geldi. Mavi takım, farkı ikiye indirmeyi başardı. Fakat Kırmızı takım, sonrasında skoru 9-4'e getirmeyi başardı. Oyun bitecek sanılırken Mavi takım, üst üste sayılar alarak aradaki farkı bire indirdi. Skor 9-8 iken Mavi takımdan Steven, Kırmızı takımdan Sakis parkura çıktı. İki hızlı yarışmacının mücadelesi nefes kesti. İki yarışmacı da aynı anda atışlara geldi ve ikisi de dörtte dört yaptı. Böylece oyunu kazanan takımı belirlemek için bayrak yarışına çıkıldı.

Bayrak yarışında Mavi takım Steven ve Carolina ile, Kırmızı takım Saris ve Marialena ile parkura çıktı. Nefes kesen bayral yarışında kazanan Kırmızı takım oldu. Böylece, ödül oyununu 10-9 skorla Kırmızı takım kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor 2021’de bu hafta dokunulmazlık oyunlarını Mavi takım ve Kırmızı takım birer kez kazandı. İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden Mavi takım, Cumartesi günü ada oylamasında eleme adayı olarak Poyraz’ı seçti. İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takım ise Pazar günü oylama ile eleme adayı olarak Aleyna Çalışkan’ı seçti. Mavi takım SMS birincisi Poyraz olunca adaylığı düştü ve SMS ikincisi de açıklandı. SMS birincisi Poyraz Steven'ı, ikinci olan Ayşe ise Merve Aydın'ı gösterdi. Kırmızı takım SMS birincisi olan Batuhan ise Berkay'ı eleme adayı gösterdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA BU HAFTA KİM ELENDİ?

Survivor Türkiye’de haftanın eleme adayları Merve, Steven, Aleyna Çalışkan, Berkay oldu. 21. hafta SMS sıralamasına göre bu yarışmacılar arasında en az oyu alan isim Merve Aydın, Survivor 2021'e veda eden isim oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.